14 Yıllık Eşe Şok Eden İhanet!

Ekranlarda sunucu olarak görmeye alıştığımız Murat Başoğlu bu sefer bambaşka bir konuyla gündem oldu. Başoğlu, lüks teknede genç bir kadınla öpüşürken görüntülendi. İş adamı Ayhan Bermek’in kızı Hande Bermek ile 14 yıldır evli olan Murat Başoğlu’nun bir de çocuğu var. 49 yaşındaki Başoğlu yaptığı çapkınlıkla büyük tepki aldı ve herkesi şaşırttı. Bodrum’da Yalıkavak civarında gezinen ünlü sunucu genç bir kadınla samimi yakınlaşması sırasında görüntülendi.

Denize açıldığı teknede tanıdık olmayan genç bir kadınla uzun uzun öpüşen yakışıklı sunucu, magazin ekiplerine görüntü vermekten çekinmedi. Habertürk’te yapılan habere göre Başoğlu, görüntülendiğini fark etmesine rağmen arkadaşıyla öpüşmeye devam etti.

Bodrum’da tek başına tatile çıkan Başoğlu genç bir kadınla yakınlaşırken objektiflere yakalandı. İkili ne yanlarından geçen teknelere ne de gazetecilere aldırdı.

Uzun ve ateşli dakikaların ardından ikili, Başoğlu’nun kullandığı tekne ile gözden kayboldular.

2003’te birlikte dünya evine girdiği Hande Bermek’in ise olayla ilgili tepkisi henüz bilinmiyor. 14 yıllık evli çiftlerin Can adında bir de oğulları var.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.