Ahmet Kural: Sıla Ne Derse O

Harbiye Açık hava’da verdiği konser serisinde güzel şarkıcının bir süredir birlikte olduğu sevgilisi, ünlü oyuncu Ahmet Kural, konser öncesinde açıklamalarda bulundu. Sevgilisinin konserini en önde oturarak izleyen Kural, “Sıla Hanım ne derse o olur” dedi.

Mutlulukları gözlerinden okunan çiftin konserin dördüncü gecesinde yaşadığı heyecan görümeye değerdi. Çoğunlukla komedi yapımlarında yer alan sevgilisi Kural, sanatçıyla olan ilişkisi hakkında samimi ifadelerde bulundu. Kısaca yaşadıkları ilişkinin dinamiğini tarif ett. Evlilik düşünüp düşünmedikleri hakkında soruları ise yanıtsız bıraktı. Kural, “Sılay’la birbirimize epey alıştık artık. Ben daha önce hiç bu konularda konuşmadım, Sıla Hanım ne dediyse odur benim için. Evlilik hakkında çok sık sorular geliyor fakat böyle şeyler özeldir arkadaşlar, konuşulmaz. Nasip, kısmet diyelim.” ifadelerinde bulundu.

Yeni film çıkarmaya hazırlanan başarılı oyuncu Kural, “Ailecek Şaşkınız” adlı film için çalışmalara başladıklarını açıkladı. Sevgilisi Sıla’nın daha evvelki konserlerine çekimler sebebiyle katılamadığını belirtti. Harbiye Açıkhava’daki canlı performansını en önden izeleyen oyuncu, Sıla’yı ilk kez canlı izlediğini söyledi. Çok heyecanlandığı için terlediğini söyleyen Kural, ilişkileri etkienmesin diye basından uzak durmadıklarını, ilişkilerinin henüz taze olduğunu ifade etti. Her nasılsa göreceksiniz bizi, ifadelerini sözlerine ekledi.
Sevgilisini anarken sık sık “Sıla Hanım” dediği dikkatlerden kaçmadı.

Güzel şarkıcı, konserin açılışı sırasında sevgilisine hitap ederek, “Seni neden öne koymuşlar? Daha önce konuştuğumuz o şey oldu” dedikten sonra sevgilisiyle bakışıp, gülüştüler. Çiçeği burnunda çift, son olarak konser çıkışında el ele görüntülendi.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.