Dilan Deniz’in Amerikan Rüyası Gerçek Oldu!

İlk olarak Elidor Miss Turkey 2014’te 2. güzel seçilerek adını duyuran Dilan Çiçek Deniz, Tatlı Küçük Yalancılar adlı diziyle oyunculuk kariyeri adına büyük bir başarı elde etmişti. Sonrasında oyunculuk kariyerine devam etmek isteyen güzel model, işinde adını daha da duyurmak ve profesyonel olmak adına oyunculuk eğitimi almaya karar vermişti. Bunun için The American Academy of Dramatic Art‘ı seçen oyuncu son birkaç ayını Los Angeles’ta bir yandan çalışarak bir yandan da gezerek geçirdi.

Sosyal medya hesabında Türkiye’yi, arkadaşlarını ve ailesini özlediğini belirten oyuncu dönüş yolculuğu sırasında bir de müjdesini paylaştı. Kariyer hayatı için önemli bir gelişme olan sözleşme imzaladığını duyurdu. Güzel oyuncu, Elit Model Management Los Angeles ile 3 yıllık bir anlaşma imzaladıklarını açıkladı. Gelecek üç yıl içerisinde çalışacağı ajans ise, Cameron Diaz, Tyra Banks, Linda Evangelista, Andie MacDowell, Gisele Bundchen, Uma Thurman, Naomi Campbell, Cindy Crawford ve Heidi Klum gibi modelinden oyuncusuna pek çok dünya yıldızıyla iş birliği yapmış 40 yıllık bir geçmişi var.

Son olarak “Bodrum Masalı” dizisinde başrol olan genç model güzel haberini, takipçileriyle ve sevenleriyle Instagram aracılığıyla paylaştı. Uzun süredir hayalini kurduğu eğitimini tamamladığını ifade eden model, güzel bir işbirliğinin ilk adımlarını attığını ve Türkiye’ye döneceğini söyledi. Elite Model Management ile anlaşmasını duyuran güzel model, artık tüm modellik, yazılı ve görsel medya işbirliklerini yeni ajansı aracılığı ile yürüteceğini açıkladı.

Ülkesini çok özlediğini belirten Deniz, “Dönüş zamanı” diyerek bavullarıyla olan bir fotoğrafını paylaştı. Genç oyuncu İstanbul’a döndüğünde ilk olarak Bebek’te koşu yaparkenki fotoğraflarını paylaştı. Ayrıca Instagram hesabından hikaye olarak sevgilisiyle geçirdiği anları da paylaştı. Modelin Okan Can Yantır ile bir süredir ilişkisi olduğu da bilinenler arasında.

 

 

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.