Angelina Jolie ve Brad Pitt Resmen Boşandı!


Hollywood dünyasının iki muhteşem yıldızı Angelina Jolie ve Brad Pitt resmen boşandılar. “Brangelina” çifti uzun yıllar süren birlikteliklerinden sonra 2014 yılında dünya evine girmişti. 6 çocukları olan çift, resmi olarak boşandı.

2016 yılında yayınlanan “Allied” filminde başrolü paylaştığı Marion Cotillard‘la adı aldatma haberlerlerine karışan Brad Pitt, gündemde şok etkisi yaratmıştı. Dünyada yankı bulan haber, Brangelina sevenlerde için büyük üzüntü uyandırmıştı. Bazı kesimler ise bunu, geçmişte Brad Pitt ve Jennifer Aniston ilişkisinin bitmesine sebep olan Jolie için karmanın gerçekleşmesi olarak adlandırmıştı.

Milyonların hayranlıkla izlediği, aşklarıyla tüm dünyada idol olan çift arasında, sonunda resmi bir şekilde ayrılık gerçekleşti. Ünlü Hollywood çifti, 2016 yılının Eylül ayından beri bu boşanma davası ile uğraşmaktaydı. Bazı kaynaklar tarafından davanın sonuçlandığı ve ikilinin artık resmen ayrıldığı bildirildi. 2017 yılına kadar sarkan davanın bu denli uzamasının sebebi ise yıldız oyuncu Brad Pitt’in Jolie ile ilişkisini ve evliliğini kurtarmaya çalışması olarak söyleniyor. Amerikalı aktris ve aktör çiftin, 3’ü evlatlık olan 6 çocuğu var.

 

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.