Aslı Enver, evlilik terapistine başvurmuş!

Yaklaşık 2 yıldır ünlü şarkıcı Murat Boz ile birlikte olan güzel oyuncu Aslı Enver, bir evlilik ve ilişki tarpistinden ilişkisi adına yardım almış.

Aslı Enver, adı Bahar Candan ile aldatma haberlerine karışan Murat Boz’la, Nisan’da ayrıldığı Haziran ayı bitiminde tekrar barıştığı sevgilisiyle yaşadıkları çalkantılı süreç için, bir uzmana danışmış. Sosyal medyada da büyük tepki gören Murat Boz’u sevgilisi Aslı Enver bir süre sonra affetmişti. Enver’in bu kararının ardında bir terapiste danışmasının rolü olduğu öğrenildi. Aktarılanlara göre Enver, yakın çevresine, ilişkisiyle ilgili olarak “İyi ki gemileri yakıp ilişkimizi bitirmemişim. Verilen tavsiyelere uydum, öğütleri dinledim. İlişkimiz böylece kurtulmuş oldu. Murat, evlenme teklifi etti ben de kabul ettim” ifadelerinde bulunmuş.

İkili bir süre önce 2018’de bir evlilik planı içinde olduklarından bahsetmişlerdi. Aslı Enver, Nişantaşı’ndaki ünlü ve başarılı bir danışmandan yardım alarak ilişkisine bir şans daha tanımış. Meksika tatilinden dönen güzel oyuncu, sevgilisiyle tatiline Türkiye’de devam ediyor.

 

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.