Aslı Enver, Murat Boz’la birlikteliği hakkındaki iddialara böyle yanıt verdi!

Güzel oyuncu Aslı Enver, bir süredir tatilde. Tatil için ağabeyinin olduğu Meksika’ya giden Aslı Enver, bir süredir şarkıcı sevgilisi Murat Boz‘la görüşemedi. Çiftlerin uzun sürdir ayrı kalmalarından sonra arlarında bir sorun olduğu söylentileri ortaya çıktı. Bahar Candan ile yaşanan krizden sonra ilişkinin şimdi de mesafe darbesi aldığı iddiaları dolaşıyor.


Aslı Enver’in Meksika’da tatilde olması, Murat Boz’un ise Kardeşim Benim 2 filminin çekimleri için Türkiye’nin farklı bölgelerinde dolaşması sebebiyle bir türlü bir araya gelemiyorlardı. Ancak “İstanbul’lu Gelin” dizisinin güzel Süreyya’sı Aslı Enver, bu söylentileri durduracak bir paylaşım yaptı. Sosyal medya hesabı Instagram üzerinden Kapadokya’da çekildiği fotoğrafı paylaşan Enver, sevgilisiyle ayrılık gibi bir durumun söz konusu olmadığını ortaya koymuş oldu.

Aslı Enver, “İstanbul’lu Gelin” dizisinde başrolü Özcan Deniz’le paylaşıyor. Dizinin sezon finali yapmasıyla güzel oyuncu da Meksika’da tatile gitmiş ve Instagram’dan deniz, plaj fotoğrafları paylaşmıştı.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.