Azra Akın, Atakan Koru ile dünya evine girdi!

Ünlü model ve oyuncu Azra Akın, evlendi. Eski dünya güzeli, sempatik model 4 yıl kadar bir süredir sevgili olduğu Atakan Koru ile dünya evine girdi. Düğün Edirne’nin Keşan ilçesinde yapılan Trakya usülü geleneksel törenle gerçekleşti.

Azra Akın, Dünya Güzeli ünvanını 2002 yılında katıldığı güzellik yarışmasında almıştı. Adı bir süre Kıvanç Tatlıtuğ’la birlikte anılan eski Dünya Güzeli erkek arkadaşıyla, bir lokantanın bahçesinde düzenlenen kır düğünüyle evlendi. Düğün Trakya geleneğine uygun şekilde yapıldı.

Düğüne teşrif eden davetlileri Azra Akın’ın ebeveynleri Ayda ve Nazım Akın ile Atakan Koru’nun ebeveynleri Seniye vre Ahmet Koru karşıladı. Katılımın oldukça yoğun olduğu düğüne pek çok sayıda ünlü kişi katıldı. Bu kişilerin içinde ünlü modacı Cemil İpekçi de vardı.

Sempatik güzel, omuzlarını açıkta bırakan geleneksel detaylı bir gelinlik tercih etti. Ünlü modacı Cemil İpekçi’nin imzasını taşıyan gelinlik, kat kat kesimli ve güpür detaylıydı. Gelinlikle uyumlu şekilde bir de gerdanlık detayı vardı. Saçlarını su dalgası yaparak omuzlarından bırakan güzel model, sade bir makyaj yapmayı tercih etti. Duvak olarak oldukça uzun bir model seçen çiçeği burnunda gelin Azra Akın, peri gibi görüntüsüyle görenleri büyüledi. Azra Akın’ın eşi Atakan Koru ise bordo kravatıyla tamamladığı lacivert bir takım elbise tercih etti.

Düğün öncesi basın mensuplarına açılamalarda bulunan çift, oldukça heyecanlı olduklarını dile getirdi.

Azra Akın gelinliğin hazırlanmasında yaklaşık 2 ay gibi bir süredir uğraşan Cemil İpekçi için ,”Cemil benim için çok özel biri. Bizim birbirimize uğur getirdiğimizi düşünüyorum. Bu düğünde birlikte olmak beni çok mutlu etti. Aynı zamanda gelinliğimi hazırladı. Bu benim için çok anlamlıydı. İğne oyasıyla işledi. Cemil, bu toprakların kültürü ve zamanın ruhunu çok iyi harmanlayan biri. O yüzden çok mutlu oldum” ifadelerini kullandı.

Azra Akın, aynı zamanda yeni başlayacağı bir proje hakkında bilgiler verdi. Çekimleri Ekim ayında yurtdışında yapılacak olan bir sinema filmi projesi olduğunu dile getirdi. Röportajlar sırasında kendisine bir dünya güzeli ile evlendiği söylenen Atakan Koru, “Azra dünya güzeli ama aynı zamanda benim için Azra. Çoğu insanın bilmediği çok özel yanlarını biliyorum. Ondan çok değerli, bu da beni çok mutlu ediyor. İşlerin yoğunluğundan dolayı balayını bir süre erteledik.” şeklinde açıklamalarda bulundu.

Düğün açılışını gelin ve damat dans ederek başlattı. Keyfi yerinde olan Cemil İpekçi de bol bol göbek attı. Yüzlerinden gülücük eksik olmayan Akın ve Atakan çifti de oldukça eğlenceli, unutulmaz bir gün geçirdi.

 

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.