Barbara Palvin Aniden Soyundu

Dünyaca ünlü genç ve güzel model Barbara Palvin, herkese açık bir ortamda kıyafet değiştirdi, bu davranışıyla medyayı ve takipçilerini hayretler içinde bıraktı. Genç yaşta Victoria’s Secret meleği olan, VS şovlarında yer alan ve tüm dünya medyasına adını yazdıran 23 yaşındaki Palvin, sokak ortasında üstünü değiştirdi. Milyonlarla takipçisi olan, güzelliğiyle herkesin hayranlığını kazanan Barbara Palvin, görenleri şoke etti.

Üstünü değitirirken görüntülenen güzel modelin biraz kilo aldığı da dikkatlerden kaçmadı. Fransada, St. Tropez’de açık alanda yapılan katalog çekimleri için kıyafet değiştiren model, hızlıca değişmek için herkesin içinde soyundu. Üstünü değiştirirken bir arkadaşından yardım alan Macaristanlı güzel, sutyen de giymediği görüldü. Kıyafetini değiştirdiği sırada kameralara arkasını dönen manken kısmen de olsa göğüslerinin açılmasını güçlükle engelledi.

Yardımcı olan arkadaşıyla sık sık gülüştüğü karelenen modelin, çekimlerden sonra kırmızı renkte süper mini ve seksi bir elbise giydiği görüntülendi. Elbisesini, beline taktığı altın bir kemerle tamamlayan güzel mankenin birkaç kilo aldığı farkedildi.

Çok genç yaşta ün kazanan Palvin, daha 17 yaşındayken pek çok ünlü markanın tanıtımını yapmıştı. Budapeşte doğumlu modelin aynı zamanda oyunculuk deneyimi de var. Yaptığı Sharon Stone remake’i de gündem olmuş, başarısız bulunmuştu. Son zamanlarda yaşıtları olan Kylie Jenner, Cara Delevingne gibi modellere göre geride kaldığı söylenen Palvin’in gündem olmak adına çıplak pozlar verdiği de konuşulanlar arasında.

 

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.