Beck’in yeni albümünden film tadında yeni klip!

Müzik hayatına 1990’larda başlayan Beck’ten 13. albüm geliyor. 47 yaşındaki ABD’li şarkıcı Beck Hansen, sahne adıyla “Beck” yeni albümünden film tadında izlemelik bir video yayınladı. Beck’s Record Club adında 2009’dan beri yürüttüğü bir grubun yanı sıra Beck, çoğunlukla solo olarak işler yapmakta. Loser parçasıyla ünlenen, yıllar geçtikçe müzik dünyasında kalıcı bir isme dönüşen Beck’in yeni stüdyo albümü Colors, 13 Ekim’de yayınlanacak.

Beck’in yayınladığı Up All Night şarkısının farklı ve daha hareketli bir versiyonu ise FIFA 2017’de de kullanıldı. Şarkıcı Up All Night parçasına çektiği klibiyle hayranlarının beğenisini kazandı.

Up All Night’ın ortaya çıkmasında ise CANADA‘nın eli var. Daha önce Tame Impala’dan The Less I Know Better ve Two Doors Cinema Club’dan What You Know‘a kattığı değerle bilinen CANADA, yine hayranlık uyandıran bir iş çıkardı. Videoda, herkesin dağıttığı partide adeta bir kahramana dönüşerek, partide sızıp kalan ve insanların eğlence malzemesi olan arkadaşını kurtaran genç bir kızın macerasını izliyoruz.

2014 Grammy’de Morning Phase albümü ile En İyi Albüm Ödülüne sahip olan Beck’in, yeni albümünden paylaştığı Wow, Dear Life ve No Distraction isimlerinde üç güzel parçanın ardından yeni paylaştığı dördüncü videosu Up All Night’ı yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.