Bensu Soral’ın Çağatay Ulusoy açıklaması

İçerde” dizisinde birlikte rol alan Bensu Soral ve Çağatay Ulusoy hakkında yeni bir iddia ortaya çıktı. İddiaya göre Bensu Soral, Instagram adlı sosyal medya hesabından Çağatay Ulusoy’u sildi.

“The Departed” filminden uyarlanan dizide Sarp karakterinin (Çağatay Ulusoy) sevgilisi Melek karakterini oynayan Bensu Soral, Ulusoy’u sildiği hakkındaki iddialara cevap verdi. Instagram’da Çağatay Ulusoy’u takipten çıktığı söylenen Soral’ın, yaklaşık 2 milyon takipçisi bulunmakta. Çağatay Ulusoy’un ise bu rakam 2 milyonun üzerinde. Ayrıca iddia edilen bir başka şey ise Soral’ın takipten çıkarması üzerine, Ulusoy da Bensu Soral’ı sildi.

Milyonları ekrana kilitleyen dizinin başrol oyuncuları arasında oluşan bu gerginlik üzerine Bensu Soral’dan açıklama geldi. Hakan Baş ile bir süredir birliktelik yaşayan Bensu Soral, sevgilisyle tatilin tadını çıkarırken iddialar hakkındaki soruları yanıtsız bırakmıştı. İçerde dizisinin bir sezonluk yayından sonra final yapmasının ardından tatile çıkan Soral, daha önce de Çağatay Ulusoy ile yaşadığı anlaşmalık yüzünden diziden erken ayrıldığı iddiaları ile karşı karşıya gelmişti.

Sevgilisi ile çıktığı Amerika’daki tatilin dönüşünde paparazzilere yakalan Bensu Soral, bu kez iddiaları yanıtsız bırakmadı. Güzel oyuncu, “Çağatay ile aramızda söylenildiği gibi bir restleşme yok. Biz birbirimizi hiç takip etmemiştik. Aramız da çok iyi. Herhangi bir sıkıntımız da yok. O haber neden çıktı ben de bilmiyorum ama bazen öyle yanlış anlaşılmalar olabiliyor.” ifadelerini kullandı.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.