Beren Saat’e “Gazino”dan Dudak Uçuklatan Ücret!

Beren Saat, yeni dizi projesinden alacağı ücretle dudakları uçuklattı. Yeni sezonda “Gazino” adlı diziyle ekranlara dönüş yapmayı planlayan Beren Saat‘in, diziden bölüm başına 120 bin TL alacağı iddia edildi. Servet niteliğindeki ücretle güzel oyuncu aylık 480 bin TL ücret almış olacak. Muhteşem Yüzyıl Kösem Sultan’da aldığı rolden sonra uzun süre ekranlarda görünmeyen ünlü oyuncu Beren Saat, 1960’lı zamanların gösterileceği Gazino dizisinin başrolünde yer alacak. Kösem Sultan olarak oynadığı rolünden ise 90 bin TL gibi bir ücret alıyordu.

Daha önce “Aşk-ı Memnu”, “Fatmagül’ün Suçu Ne?”, “İntikam” gibi dizilerde yer alan ve her projesiyle çok izlenmeyi başaran oyuncunun yeni projesi hayranları tarafından merakla beklenmekte. Yeniden ekranlara dönecek Saat için ödenen ücret ise dizi projesinden önce gündeme oturmuş durumda.

Merakla beklenen “Gazino” dizisi için Beren Saat’e eşlik edecek diğer erkek başrol hala belirlenmemiş durumda. Ancak dedikodular diğer başrolün, daha önce final yapan “Kiralık Aşk” dizisinden tanıdığımız yakışıklı oyuncu Barış Arduç‘un olacağı yönünde. Arduç, Kiralık Aşk‘la büyük bir başarı ve hayran kitlesi yakalamıştı.

Farklı bir hikayesi olan dizinin ekranlara yeni bir soluk getireceği düşünülüyor. Yeni dizide Arduç ve Beren ikilisinin birlikte nasıl görünecekleri ve uyumları ise merak konusu.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Başlıklar: