Bikoshu: Yemeksepeti’ne Alternatif Sipariş Uygulaması

Bikoshu, müşterilerinin hemen her türlü ürünü sipariş edebildiği pazar yeri uygulaması. İstanbul’daki birçok restoranı, marketi, fırını, kafeyi, bakkalı platformuna dahil eden girişim büyük potansiyele sahip. Özellikle Yemeksepeti‘nin tekel olmaktan kaynaklanan keyfi uygulamalarının ardından gerek müşteri tarafında gerek firmalar tarafında oluşan rahatsızlığı doğru kullanabilirlerse büyük bir avantaja çevirebilirler.

Şu anda sadece Apple Store uygulamasına sahip olan girişimin ileriki günlerde Android uygulamasının da yayınlanması bekleniyor. Websiteleriyle alakalı olarak logosunun basit kaçtığını söyleyebiliriz. Arayüzde iyileştirmeler yapacaklardır. Zira uygulamada da bazı buglar göze çarpıyor. Söz gelimi ileri tarihli sipariş vermeye çalıştığınızda tarih ve saat seçemiyorsunuz.

Daha yolun başında olan bir girişim Bikoshu ama gerçekten yüksek potansiyele sahip. Eğer yemek kartları ile de güzel anlaşmalar yapabilirse uzun vadede Yemeksepeti’ne çok ciddi rakip olacaklardır. Son günlerde Yemeksepeti’nde olumsuz deneyimler yaşamış birisi olarak, yolları açık olsun dileklerimi iletiyorum.

Not: Uygulamayı indirip üye olan herkese 20 TL bakiye yüklüyorlar ve alt limitsiz alışveriş yapılabiliyor.

Bikoshu iPhone uygulaması: http://apple.co/2qGvoF8

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.