Burcu Biricik ve Emre Yetkin’den Bebek Mesajı

Geçtiğimiz yıl güzel bir düğünle dünya evine giren Burcu Biricik ve Emre Yetkin çiftinden bebek mesajı geldi. Beni Böyle Sev dizisinden sonra yıldızı parlayan güzel oyuncu Burcu Biricik’in bebek beklediği dedikoduları konuşuluyor.

2016’da evlenen Burcu Biricik’le evlenen Emre Yetkin, Instagram adlı sosyal medya hesabından sık sık eşiyle romantik fotoğraflar paylaşıyor. O fotoğraflardan birine düştüğü notla ise herkese “Acaba bebek mi geliyor?” sorusunu düşündürdü.

Burcu Biricik, “En Yakın Arkadaşım Evleniyor” isimli filmin çekimleri sona erince eşi Emre Yetkin’le tatile çıkmıştı. Çift Marmaris’te yaptıkları tatilden boy boy romantik fotoğraflar paylaşıyor. Yine böyle bir romantik paylaşımın altına “Böyle bakabiliyorsan 1+1 = gün gelir 3 eder” yazan Emre Yetkin, takipçilerinden olumlu tepkiler aldı. O not, herkes tarafından çiftin bebek istedikleri şeklinde yorumlandı. Biricik ve Yetkin çiftinin hayranları ise bu habere çok sevinerek “Küçük Burcular istiyoruz” şeklinde yorumlarda bulundular.

28 yaşındaki güzel oyuncu Burcu Biricik, son olarak “Hayat Şarkısı” adlı dizide Birkan Sokullu ile başrolde yer almıştı.

 

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.