Çağatay Ulusoy: 2018’de çok farklı bir projeyle Netflix’teyiz!

Çağatay Ulusoy, sevenleriyle müjdesini paylaştı. Ulusoy yeni dizi projesi hakkında söylenenleri kendi çektiği videoyla onayladı.

En son Bensu Soral ve Aras Bulut İynemli ile başrolleri paylaştığı İçerde dizisinde yer alan Çağatay Ulusoy, yeni dizi müjdesi verdi. Sosyal medya uygulaması Instagram hesabı üzerinden paylaştığı videoda “Duyduklarınız doğru, çıkan haberler doğru. 2018 yılında çok farklı ve çok güzel bir projeyle Netflix’de olacağız” ifadelerini kullandı.

Son zamanların aranın ismi, yakışıklı oyuncu Ulusoy’un biraz kilo verdiği ve saçlarını uzatmaya başladığı ise dikkatlerden kaçmadı.

Netflix’de yayınlanacak ilk Türk dizisi olan projenin imzalarının geçtiğimiz Mayıs ayında atıldığı biliniyor. Yapımda Çağatay Ulusoy, başrol oyuncusu olarak yer alacak. Dizide tarihi bir karakterin kahramanlık hikayelerinin yanı sıra Osmanlı İmparatorluğu’na ve Türklere ait detaylar da yer alacak. Son olarak polis rolünde oynayan ve büyük beğeni kazanan Ulusoy, yine kahramanvari bir rol de yer alacak.

Yapımcılığı O3 Medya’ya ait olan dizi projesinin senaristlik koltuğunda ise Behzat Ç. yazarı Ercan Mehmet Erdem ve Ezel, Suskunlar gibi başarılı dizileri kaleme alan Pınar Bulut yer alıyor. Merakla beklenen bu proje, 2018’de tüm dünyada aynı anda Netflix aracılığı ile yayınlanacak.

 

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.