Cem Yılmaz’ın yeni filmi Arif V 216 sona yaklaşıyor!

Ünlü stand-upçı ve aktör Cem Yılmaz, yeni film projesi ile ilgili önemli açıklamalarda bulundu. Başarılı komedyen film çekimlerinin bitmeye yakın olduğunu belirtti. Instagram sayfasında takipçileriyle gelişmeleri paylaşan Cem Yılmaz, çekimlerin sonlanması için 9 gün gibi bir süre kaldığını ifade etti.

Cem Yılmaz, sosyal medya hesabından Arif V 216’nın setinde çekilmiş fotoğraflarını paylaşarak “Arif V 216 son 9 gün… Tüm ekip arkadaşlarım adına güzel bir film yapmanın gururunu paylaşıyorum sizlerle. Kıvanç Baruönü, Arif V 216 Kaliteniz kalitemizdir” notu düştü.

 

Herkesin merakla beklediği yapımın vizyon tarihi de açıklandı. Belirtilenlere göre film, 5 Ocak 2018’de vizyona girecek. Filmin başrolünü neredeyse her yapımında yanından eksik etmediği yakın arkadaşı Ozan Güven’le paylaşan Cem Yılmaz’a Özge Özberk, Mustafa Sandal, Seda Bakan, Mert Fırat, Özkan Uğur, Zafer Algöz, Özgür Emre Yıldırım, Farah Zeynep Abdullah, Duygu Demirkol, Kerem Alışık gibi isimler eşlik edecek. Ayrıca Cem Yılmaz’ın ağabeyi olan Can Yılmaz ve eski eşi Ahu Yağtu da kadroda yer alacaklar arasında.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.