Daniel Radcliffe JUNGLE’la yeniden beyaz perdede!

Harry Potter‘daki yuvarlak gözlükleri, masmavi gözleri ve alnındaki şimşek yarasıyla hafızalarımıza kazınan Daniel Radcliffe, son zamanlarda oynadığı değişik türde rollerle, küçük bir sihirbazdan ibaret olmadığını kanıtlıyor.

Son olarak Now You See Me, Imperium, Swiss Army Man filmlerinde izlediğimiz Daniel Radcliffe’ı, bu kez vahşi hayatın ortasında göreceğiz. Filmde Radcliffe’ın yanı sıra Thomas Kretschmann, Alex Russell ve Lilly Sullivan gibi isimler yer alıyor.

Yönetmen koltuğunda Greg McLean‘in oturduğu film, Yossi Ghinsberg’in kitabından uyarlanacak. Gerçek bir hikayeden esinlenerek oluşturulmuş filmde ayrıca Radcliffe, yazarla aynı ismi taşıyarak Yossi Ghinsberg karakterini canlandıracak.

Film, Bolivya’da bir Hint köyünü ararken yollarını kaybeden ve oldukça zorlu bir doğa mücadelesiyle başbaşa kalan bir grup arkadaşın gizemli hikayesini anlatacak.

Ülkemizde ne zaman gösterimde olacağı henüz belli olmayan aksiyon ve macera türündeki film, Amerika’da 20 Ekim’de vizyonda olacak. Heyecan dolu filmin fragmanını izlemek için:

 

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.