David Fincher’dan yeni dizi: “Mindhunter” Netflix’te!

David Fincher imzalı yeni suç, dram ve korku dizisi MINDHUNTER yeni sezonda Netflix’te!

David Fincher yönetmenliğindeki Netflix dizisi Mindhunter’ın teaserının ardından fragmanı da yayınlandı.

Joe Penhall tarafından yaratılan dizi, Jonathan Groff ile Holt McCallany tarafından canlandırılan özel seri suçlar bölümündeki iki FBI ajanının, seri katillerin ve acımasız suç işleyenlerin izlerini sürmelerini konu ediniyor.

Gone Girl, The Social Network ve Zodiac gibi pek çok filmin yönetmenliğini yapan David Fincher’ın ve Asif Kapadia, Tobias Lindholm ve Andrew Douglas gibi pek çok ünlü yönetmenlerin imzasını taşıyacak olan Mindhunter’ın oyuncu kadrosunda Jonathan Groff ile Holt McCallany’nin yanı sıra Hannah Gross ve Fringe dizisindeki Olivia Dunham rolüyle kalplerde taht kurmuş Anna Torv da yer alacak. Polisiye severler tarafından heyecanla beklenen dizinin yönetici prodüktörlüğünde ise David Fincher, Charlize Theron, Joshua Donen ve Cean Chaffin gibi isimler yer alıyor.

Her bölümü 60 dakika sürecek olan dizinin temel hikayesi bir kitaba dayanmakta. John Douglas ve Mark Olshaker adlı yazarların 1996 yılında yazmış olduğu “Mind Hunter: Inside the FBI’s Elite Serial Crime Unit” isimli kitaptan uyarlanacak olan dizi Mindhunter, dünya genelinde aynı tarihte olarak 13 Ekim 2017’de Netflix’le izleyicisiyle buluşacak.

Merakla beklenen dizinin yayınlanan ilk fragmanı:

 

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.