Demet Akalın’ın hamile olduğu iddiası sosyal medyayı salladı!

Geçtiğimiz günlerde eşi Okan Kurt‘la ilişkisi ile gündeme konu olan Demet Akalın Kurt’un hamile olduğu iddia edildi.

Okan Kurt ile evliliğinden 3 yaşında Hira adlı bir kızı olan Demet Akalın‘ın yeniden hamile olduğu konuşuluyor. Ünlü pop şarkıcısının yakın arkadaşı Seren Serengil, 43 yaşındaki Akalın’ın sosyal medya hesabında yaptığı yorumla akıllarda soru işareti bıraktı. Okan Kurt ile evliliğinin yaşadıkları haciz şokuyla sarsıldığı ve ayrılacakları konuşulan Akalın’ın zor günler geçirdiğine dair açıklamaları magazin gündemine oturmuş ve herkesi şaşırtmıştı.

İlişkisinde zor zamanlar geçirdiği iddia edilen şarkıcı bu söylenenleri yalanlamış ve doğru olmadığını belirtmişti. Ardından eşiyle olan fotoğraflarını paylaşarak sorun yok mesajı vermişti.

Ancak son anda gündeme düşen bebek iddiası, bu bir araya gelmenin Demek Akalın’ın hamileliği ile ilgili olduğu düşüncesini akıllara getirdi. Instagram hesabında sahne öncesi bir resmini paylaşan Demet Akalın’a, arkadaşı sunucu Seren Serengil, “Ay sen bir güzelleştin ya, hamile misin nesin?” yorumunda bulundu. Olay olan fotoğrafta, bu yorumla Akalın, yüzlerce tebrik mesajı aldı.

 

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.