Dilan Çiçek Deniz ve Aras Bulut İynemli birlikte oynayacak!

Tatlı Küçük Yalancılar dizisiyle yıldızı parlayan, Miss Turkey 2013 birincisi Dilan Çiçek Deniz, Aras Bulut İynemli ile yeni bir televizyon dizisi projesinde bir araya gelecek. 22 yaşındaki Deniz, İçerde dizisindeki polis rolüyle büyk başarı yakalayan Aras Bulut İynemli ile birlikte Show TV ekranlarında yer alacak. 26 yaşındaki yakışıklı oyuncuya, son olarak Bodrum Masalı dizisinde Su rolünde oynayan Dilan Çiçek Deniz eşlik edecek.

İkilinin nasıl bir görüntü oluşturacağı merak konusu. Ayrıca Amerika’da oyunculuk eğitimi aldıktan sonra Türkiye’ye dönen Dilan Çiçek Deniz’in performansında nasıl değişiklikler olacağı da merak edilenler arasında.

Adının “Aras” olacağı belirtilen dizinin senarist koltuğunda Gökhan Horzum yer alıyor. Ayrıca yazar ve oyuncu Ercan Kesel de dizide yer alacak kişiler arasında. Filmin rejisinde ise daha önce İçerde dizisinde ikinci yönetmen olarak yer alan Sinan Öztürk bulunmakta.

Yapımcılığı Ay Yapım tarafından üstlenilen dizi, yaşadığı birtakım talihsizlikler sonucunda hayatının akışı tam tersine dönen Aras’ın, ailesinin yanına dönmesiyle ve aşkla tanışmasıyla olacakları konu ediniyor.

 

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.