“Direniş Karatay” setinde Alperen Duymaz ve Burcu Özberk aşkı

Çekimleri tamamlanan ve 2018 yılında vizyona girmesi beklenen “Direniş Karatay” adlı film projesinin setinde sürpriz bir aşk gelişmesi yaşandı.

Ekranlarda görmeye alışık olduğumuz başrollerin aşkına bir yeni çift daha eklendi. Yıllardır sette tanışıp sevgili olan, evlenen pek çok ünlü isme tanıklık ettik. Fahriye Evcen ve Burak Özçivit, Aslı Enver ve Murat Boz, Bergüzar Korel ve Halit Ergenç de setlerde tanışıp sevgili olan çiftlerden. O isimlere yeni nesil bir çift de eklendi.

Daha önce Tatlı Küçük Yalancılar, Bodrum Masalı gibi dizilerde rol alan 25 yaşındaki Alperen Duymaz ve Muhteşem Yüzyıl’da rol alan 27 yaşındaki Burcu Özberk de bu listeye adlarını yazdıran çiftlerden oldu. Direniş Karatay filminde birlikte rol alan ikilinin arkadaşlık olarak başlayan ilişkileri aşk yolunda devam ediyor.

Türkan adında savaşçı ve güçlü bir karakteri canlandıran Burcu Özberk ve Kutay adındaki karaktere hayat veren Alperen Duymaz çiftinin yaklaşık olarak bir aydır birliktelik içinde oldukları da öğrenilenler arasında.

Ancak çift birlikteliklerine dair herhangi bir açıklama yapmazken, sosyal medya hesaplarında da ilişkilerine dair paylaşımda bulunmuyorlar.

 

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.