En çok izlenen ve reyting birincisi dizi hangisi?


8 Ağustos Salı akşamının reyting sonuçları belli oldu. Sonuçlara göre birinciliği ele alan program Star TV’de yayınlanan Dolunay dizisi oldu.

İki başarılı dizi Dolunay ve Rüya’nın bu haftaki kapışmasının galibi Dolunay oldu. Başrollerinde Özge Gürel ve Can Yaman’ın yer aldığı High Society isimli Kore dizisinden uyarlanan aşk dizisi, temelinde fakir kız zengin oğlan hikayesine dayanıyor gibi görünsede eklenen pek çok detayla Salı akşamlarında yerini almışa benziyor. Sezonun en çok tutan dizilerinden olan Dolunay, 8 ağustos 2017’de yayınlanan 6. bölümüyle reyting birincisi olmayı başardı.

Dolunay dizisinin özeti ise sıralamada dördüncülüğü aldı. 5.49 la birinci olan Dolunay’ı 4.32 reyting oranıyla Show TV’de yayınlanan Rüya dizisi takip etti. TRT1’de yayınlanan Real Madrid – Manchester United UEFA Süper Kupa karşılaşması ise 4.28 oran ile hemen Rüya dizisini takip ederek üçüncülüğü aldı.

Listede 5. sırada Gece Hattı programı, 6. sırada Rüya dizisi özer yer alırken, 7, 8 ve 9. sıralarda sırasıyla Show Ana Haber, Fox Ana Haber, Atv Ana Haber yer aldı.

Kanal D’de yayınlanan Adı Efsane isimli gençlik dizisi ise 14. sırada yer alarak rakiplerinin gerisinde kaldı.

 

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.