En Güzel Vücuda Sahip Olan Ünlü Erkek Kim?


Magazin muhabirleri mikrofonu aldı ve sokağa çıktı. Mikrofonu hanımlara yönelten muhabir “Sence en güzel vücuda sahip olan ünlü Türk erkek kim?” sorusunu sordu.

Beşiktaş’da yapılan röportajda ağırlıklı olarak genç kadınlara sorulan sorulara alınan cevaplar oldukça popülerdi. Halkın görüşünün büyük çoğunluğu gündemde sık sık karşımıza gelen isimlerdi. Eğlenceli sohbetlere tanık olduğumuz röportajlarda cevap olarak Kıvanç Tatlıtuğ, Çağatay Ulusoy, Barış Arduç ve Kerem Bürsin gibi yakışıklı yıldızların isimleri söylendi. Bazı cevaplar ise oldukça şaşırttı. Hiç ilgilenmediğini ya da o kadar kusursuz olan biri olmadığını söyleyenler de oldu.

Mikrofon uzatılan Romayalı, Iraklı turist kadınlar da Barış Arduç, Burak Özçivit gibi karizmatik oyuncuları beğendiklerini dile getirdiler.

Kadınlar genel olarak uzun boylu erkekleri beğendiklerini dile getirirken, çok kaslı olanları beğenmediklerini ama göbekli de olmaması gerektiğini  söylediler. Fit erkekleri beğendiklerini ifade eden hanımların ortak fikri; kendine bakan, sağlıklı yaşayan erkeklerin daha çekici olduğundan yana.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.