Eski eşinden Tuba Büyüküstün’e şok!

2011 yılında dünya evine giren ve 6 yıl evli kaldıktan sonra 2017 Haziran ayında boşanan, güzel oyuncu Tuba Büyüküstün ve oyuncu eşi Onur Saylak’ın arasındaki gerginlik devam ediyor.

Birlikte oynadıkları dizi setinde tanışan ikilinin aşkları dillere destan olmuştu. Ancak Tuba Büyüküstün’ün eşini işletmeci Umut Evirgen ile aldattığı haberi gündeme bomba gibi düşmüştü. Saylak’ın kıskançlığı ile ateşlenen ayrılık, Büyüküstün’ün Umut Evirgen’le gizli aşk yaşadığı iddiaları üzerine kesinlenmişti. Bunun üzerine Saylak, eşine tepkisini yapımcılığını ve yönetmenliğini üstlendiği filmin galasına çağırmayarak göstermişti. Yakın zamanda eski eşini Instagram’dan takipten çıkarmasıyla da gündem olan Onur Saylak, bu sefer Tuba Büyüküstün’e şok yaşatacak bir hamlede bulundu.

Geçtiğimiz günlerde 40 yaşındaki Onur Saylak, Tuba Büyüküstün’le olan kızları Toprak ve Maya’yı alarak tatile çıktı. Ondan kısa süre sonra 35 yaşındaki ünlü oyuncu Büyüküstün ise, cezaevinden çıkan sevgilisi Umut Evirgen ile birlikte tatile çıktı.

Takvim Gazetesi’nin yaptığı habere göre ise, yaşanan tüm gerginliklerden sonra Onur Saylak kızları Toprak ve Maya’nın velayetini Büyüküstün’den almaya hazırlanıyor.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.