Evde Yapılabilecek İşler ile Para Kazanın !

Hayatın pahalılığı ve geçim sıkıntıları yaşamı gerçekten zorlaştırıyor. Maaşların düşük olması insanları ek iş yapmaya yönlendiriyor. İşsiz olanlar ya da çalışmak isteyip de iş bulamayanlar evden iş seçeneklerini düşünüyorlar. Özellikle evinde bilgisayarı ve interneti olanları evde iş imkanları bekliyor.

Sizden gelen mesajlar neticesinde biz de araştırma yaparak evden iş imkanlarını inceledik. Bilgisayar başında nasıl para kazanabileceğinizi bir kaç şekilde size bu yazımızda anlatacağız. Ev hanımları ve çalışmayanlar için el becerilerine ve yeteneklerine göre yapabileceği işlerin bazıları ;

Evde Nasıl Bir İş Yapabilirim ?

Bilgisayarı iyi kullanabiliyor ve iyi yazı yazabiliyorsanız gayet güzel paralar kazanabilirsiniz. İnternet siteleri ve firmalar sürekli olarak sitelerine içerik arıyor. Bu içerikleri siz yazmak ister misiniz ? Hızlı özgün içerik yazabiliyorsanız bu iş tam size göre. İçerikleri hazırlarken özgün anlatıma ve imla kurallarına dikkat etmeniz gerekmektedir. Sadece makale yazmanın yanında bu sitelerde logo tasarımı, animasyon, video, tasarım, çeviri, seslendirme yaparak para kazanabilirsiniz.

Yukarıda ki işleri yapamıyor, bilmiyor olabilirsiniz. Bunların yanında daha bir çok iş fırsatı bulunuyor. El becerilerinize güveniyor musunuz ? O halde evde el işi, takı, örgü, dantel yapıp, satarak da para kazabilirsiniz.

Evde Çalışarak Para Kazandıran Firmalar

Şimdi size yukarı da anlattığımız yöntemler ile evde çalışarak para kazandıran internet siteleri ve firmalardan bahsedeceğiz. Bu sitelere üye olup yaptığınız ürünleri satışa sunarak para kazabilirsiniz yada bu sitelere üyelik açarak yeteneklerinize göre yapabileceğiniz iş fırsatlarına göz gezdirebilirsiniz.

Ek İş Veren Firma Adresleri

İlk sitemiz bionluk… Bu sitede bir çok kategoride iş yaparak para kazanabilirsiniz. Sitelere metin yazarlığı yaparak, seslendirme yaparak, logo yaparak para kazanabilirsiniz. Bunun yanında eğer yabancı dil biliyorsanız çeviri de yapabilirsiniz. Siteye üye olarak açık işlere başvurabilir yada profilinizi oluşturarak insanların size ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Özellikle klavye kullanımınız iyiyse ve dil bilginize güveniyorsanız bu siteden çok para kazanabilirsiniz.

Siteye üye olmak içinhttp://bit.ly/1S4luDz

İkinci sitemiz ise sadeceon… Yine diğer site gibi buradan da bilgisayarınız başından para kazabilirsiniz. Flash animasyonlar, videolar, seslendirmeler , içerik yazarlığı yaparak bu site üzerinden kazanç sağlayabilirsiniz. Youtube beğeni ve abone yapma işlemlerini de ücret karşılığında yapabilirsiniz.

Siteye üye olmak içinhttp://goo.gl/gM65sB
Bilgisayarı kullanmasını bilmiyorsunuz veya yukarıda ki işleri nasıl yapacağınızı bilmiyorsanız el becerilerinizi de kullanarak para kazanabilirsiniz. Örgü, dantel, takı, bileklik tarzı ürünler üreterek internetten satış yapabilirsiniz. Örneğin eliniz dantel işine çok yatkın ve hızlıca el işi dantel yapabiliyorsunuz. Gittigidiyor ve Sanalpazar üzerinden yaptığınız el işlerini satabilirsiniz. El işi danteller şu sıralar 50 – 100 lira arasında satılıyor.

El işi dantel satışı içinhttp://goo.gl/eVYHkK

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.