Evden Sadece Yazı Yazarak Para Kazanmak Mümkün !

Günümüzde yazı yazarak para  kazanmak web sitesi sahipleri için oldukça popüler bir iştir. Blog sitesi sahibi olan herkes de yazı yazarak para kazanabilir. Fakat yazı yazarken bazı ayrıntılara dikkat etmek gerekmektedir. Bu ayrıntılara dikkat edilerek yazılan bir yazı Google tarafından gözde olarak benimsenir ve kendine üst sıralarda yer bulur.

Yazı Yazarken Para Kazanmak İçin ! Bunlar Dikkat !

1- Basit cümleler kullanın: Kendinizi okuyucunun yerine koyarak düşünün. Ve cümlelerinizi o şekilde tasarlayın. Okuya kişiyi yormayacak şekilde ve kolay anlayacağı şekilde cümlelerden oluşması sitenizin yararına olacaktır.

2- Cümlelerinizi sen,o tarzı hitap seslenişleri yerine “siz” tarzı önemli hissettiren tarzda oluşturun.

3-  Öğretici yazılan yazılar her zaman daha ilgi çekici olmuştur. Ziyaretçi kazanmanızda da bu tarz yazılan yazılar her zaman daha etkili olmuştur.

4- Ayrıntılarıyla anlatın: Özellikle öğretici yazıların detaylı ve ayrıntılı bir şekilde yazılması gerekmektedir. Ziyaretçinin kafasında soru işareti kalmayacak şekilde konuyu anlaması, ziyaretçinin memnun bir şekilde sitenizi terk etmesini sağlar. Ayrıca uzun yazılan yazılar daha fazla kelime barındıracağından Google arama motorunda daha fazla çıkacaktır. Burada dikkat etmeniz gereken husus, yazıyı ayrıntılı yazacağım diye gereksiz cümlelere yer vermenizdir. Yapılacak böyle bir hata ziyaretçiler tarafından hoş karşılanmayacaktır.

5-Diyalog kurun: Yazılarınızı ziyaretçi ile diyalog içindeymiş gibi yazmanızda yarar vardır. Cümlelerinizi sanki okuyan kişiye sesleniyormuş izlenimi uyandırmanız etkili olacaktır.

6-Sitenin verilerini kontrol edin: Sitenin istatiksel verilerini inceleyerek hangi konu ve kelimelere ilginin daha çok olduğunu kestirebilirsiniz. Daha sonra bu konulara vereceğiniz önemle daha fazla ziyaretçi çekebilirsiniz.

7-Uzman olun: Uzmanı olduğunuz konulara öncelik vererek yazacağınız yazılar diğer sitelerden farklı olduğunuzu ortaya koyacaktır. Ziyaretçiyi önemseyerek yazılan yazılar her zaman amacına ulaşmıştır. O yüzden ziyaretçiyi baz alarak yazılar yazılması sitenize hit olarak geri dönecektir. Bu hususlara dikkat edildiğinde başarının yakalandığını göreceksiniz.

Yazılarınızı Gönderebileceğiniz Siteler !

Yazı yazarak para kazanmak için aşağıdaki bağlantıdan siteye üye olun, daha sonra sitede profilinizi oluşturarak para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bionluk.com
Sadeceon.com
Yazkazan.net
icerik.net
iyimakale.com

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.