Fahriye Evcen ve Burak Özçivit ikinci balayında!

Çiçeği burnunda çift Burak Özçivit ve Fahriye Evcen, tatile doyamadı. Temmuz ayında evlenen çift, düğünün ardından balayı için Maldivlere gitmişti.

Herkesin imrenerek takip ettiği çift ikinci kez balayına çıktı. Burak Özçivit’in Murat Boz’la olan film projesi “Kardeşim Benim 2“nin çekimlerinin bitmesiyle fırsatı kaçırmayan çift soluğu Küba’da aldı.

Murat Boz, Burak Özçivit ve Aslı Enver’in başrollerinde olduğu “Kardeşim Benim” filminin ilk bölümünün tutmasıyla ikinci film için hazırlıklara başlanılmıştı. Gündemden düşmeyen bir başka çift Aslı Enver ve Murat Boz‘da bu film setinde tanışarak sevgili olmuşlardı.

Ünlü çift Fahriye Evcen ve Burak Özçivit tropikal Maldivler balayının ardından şimdi de ada ülkesi Küba’yı tercih etti. Çift, sosyal medya hesaplarından yaptıkları paylaşımlarla görenleri kendilerine hayran bıraktı. Masal gibi bir düğünle dünya evine giren ikili aşk tazeledi.

Fahriye Evcen Özçivit, daha önce film çekimleri için Rize’de bulunan eşinin yanına gitmişti. Orda da bir süre tatil yapan çift, yurtdışına çıkmayı tercih etti.

Maldivler’in ardından ikinci balayı için Küba’yı tercih etti. “Kardeşim Benim 2” filminin çekimlerinin tamamlanmasının ardından çift, soluğu Küba’da aldı. ‘Sait Halim Paşa Yalısı’nda rüya gibi bir düğünle dünya evine giren Burak Özçivit ve Fahriye Evcen, Maldivler’in ardından ikinci balayına çıktı. Uzun süredir Kardeşim Benim 2 filminin çekimleri için Rize’de bulunan çift, bu sefer Küba’yı tercih etti.

Çiftin Küba’da çıktıkları tatil ise ilk olarak Fahriye Evcen’den öğrenildi. Boy boy fotoğraflar paylaşan güzel oyuncu, paylaşımlarının altına Küba etiketleri koydu. 3 yıldır birlikte olan çift geçtiğimiz aylarda aşklarını düğünle taçlandırdı. Gittikleri Maldivler balayından da bol bol fotoğraf paylaşan güzel aktris bazı paylaşımlarıyla da yine gündem olmayı başarmıştı. 31 yaşındaki oyuncu Küba tatilindeki fotoğraflarında rahat ve şık tarzıyla büyük beğeni topladı.

32 yaşındaki Burak Özçivit de vücut yapmış halleriyle dikkat çekti.

 

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.