Game of Thrones’un Cersei Lannister’ı Kasabian’ın klibinde!

Leicester’li İngiliz rock grubu Kasabian, yeni bir videoklip yayınladı. Kasabian yeni müzik klibinde, Game of Thrones’dan tanıdığımız isim Lena Headey’i oynattı. 5 Mayıs’ta dokuzuncu albümleri “For Crying Out Loud“u yayınlayan Kasabian, yeni video kliple sürpriz yaptı.

Game of Thrones’ta izlemeye doyamadığımız asi güzellik, hırslı ve akıllı Cersei Lannister rolüyle kalpleri fetheden Lena Headey‘i bu sefer bambaşka bir tarza izleyeceğiz. Kasabian’ın “III Ray (The King)” adlı oldukça enerjiik bir ritme sahip parçasının klibinde oynayan Lena Headey, klipte III Ray yani Kral Richard’ı değişik ritüellerle yeniden canlandırmaya çalışmasını ve onunla günümüz dünyasına özgü şekilde takılmasını, eğlenmesini konu ediniyor. İlginç bir hikayeye ve tarza sahip parça hem farklılığıyla hem de Lena Headey’i oynatmasıyla aradığı ilgiyi çekmeyi başardı.

İngiliz grubun bu seçimine bakarak böyle giderse, her bölümüyle olay olan, tüm zamanların en çok izlenen dizisi Game of Thrones’un oyuncularını da daha pek çok farklı işte izleyecekmişiz gibi görünüyor.

Grubun Lena Headey’li video klibini yazının devamındaki eklentiden izleyebilirsiniz.

 

 

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.