Gupse Özay Yeni Rolü İçin 7 Kilo Aldı

33 yaşındaki İzmirli oyuncu Gupse Özay, yeni projesindeki Zeliha karakterini canlandırmak için yine kilo aldı. Başarılı oyuncu daha önce de “Deliha” filmindeki rolü için 15 kilo almış çekimlerden sonra da 21 kilo kadar vermişti. Özay, yeni rolüne hazırlanırken yine kilo aldı.

2014 yılında çok konuşulan “Deliha” karakterini canlandırmak için 15 kilo alan Gupse Özay, “Görümce” projesindeki seksi ve şımarık tipleme Yeliz için 21 kilo vererek azmiyle adından söz ettirmişti. Tekrardan bir rol için yeni karaktere bürünmek adına kilo alan Özay, çok yakında çekimlerine başlanacak olan “Deliha 2” filmi için 7 kilo aldı.

Barış Arduç‘la yaşadığı uzun birliktelik sonucu ayrılan oyuncu, ilk filmine sevgilisini de dahil etmişti. Ancak devam niteliğindeki yeni filminde sevgilisine yer vermedi. “Kiralık Aşk”ın Ömer’i Barış Arduç “Deliha 2” de rol almayacak.

Ayrıca Instagram hesabından yakın çekim bir fotoğrafını paylaşan oyuncu, paylaşımına “Zeliha’ya doğru adım adım. Vay benim canım gıdım! Bir daha kendime kilolu karakter yazarsam” açıklamasını yazarak rol için kilo aldığını ifade etti.

Filmin çekimleri tamamlandıktan sonra tekrardan eski fiziğine kavuşmayı planlayan başarılı oyuncu, azmiyle herkesi kendine hayran bıraktı.

 

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.