Hadise: İç Çamaşırlarım Gündem Oluyor


Ünlü şarkıcı Hadise, her adımıyla olay olmayı başaranlardan. Yeni şarkı çıkarmaya hazırlanan güzel şarkıcı, son olarak klibinde iç çamaşırının gözükmesiyle gündeme geldi. Sosyal medyada konu olan olay üzerine Hadise açıklamalarda bulundu.

Türkiyede potansiyelini tam olarak kullanamadığını dile getiren Hadise, çok sıkı çalışmasına rağmen işinin değil, iç çamaşırının gündem olmasının yanlış olduğunu söyleyen şarkıcı bu gereksiz eleştirilerden sıkıldığını ifade etti. Çoğu zaman anlamadığı yorumlarla karşılaştığını ve bu kafayı çok yanlış bulduğunu söyledi.

Güzel şarkıcı eğer aradığı kriterlerde bir eş bulabilirse onunla 4-5 çocuk dahi yapabileceğini söyledi. Aradığı erkekte bulunması gereken özellikleri, beni anlayacak, beni en az kendini sevdiği kadar sevecek, cesur olacak biri olması gerek ifadeleriyle anlattı. 31 yaşındaki şarkıcı şu an için herhangi bir kişiye aşık olmadığını, hayatında sadece bir kere aşık olduğunu, bunun da ilk aşkı olduğunu dile getirdi. İlk aşkının üzerinden uzun zaman geçtiğini ekledi.

Özel hayatıyla ilgili samimi açıklamalarda bulunan güzel şarkıcı, savaşçı bir ruha sahip olduğunu, birileri söyledi diye kendini değiştirecek, istemediği birine dönüşecek biri olmadığını söyledi. Kendini nasıl mutlu hissediyorsa öyle yaşadığını açıklayan Hadise, dünyada artık kıvrımlı ve dolgun hatlara sahip olmanın güzel bulunduğunu, popülerleştiğini buna rağmen Türkiye’de basenli olmanın kilolu olarak algılandığını söyleyerek şikayet etti. Şarkıcı, yine de kendisiyle ve vücuduyla barışık olduğunu ifade etti. Güzel popçu aynı zamanda aşık olduğunda duygularını yoğun yaşayan biri olduğunu itiraf etti. Sözlerine, aşıkken aşırı heyecanlı olduğunu ve bunun dengesini bozduğunu ekledi.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.