Bu hafta vizyonda neler var? Bayramda vizyona girecekler!

Ülke genelinde bayram tatiline girdiğimiz bu hafta, arkadaşlarınızla ya da sevdiklerinizle sinemaya gitmek güzel bir tercih olabilir. Tatilde hangi filmleri izlesek diye düşünüyorsanız, bayram haftası sinemada gösterime girecek 8 filmi yazımızda bulabilirsiniz. İşte bu hafta hangi filmler ve diziler vizyona giriyor, sizler için derledik.

 1. Siccin 4: Türkiyenin ilk dört boyutlu filmi, 1 Eylül’de vizyona girecek.  Alper Mestçi‘nin yönettiği korku ve gerilim filmi Siccin 4, serinin dördüncü halkası olan devamıdır.

Film, Yılmaz ailesinin maddi nedenler ile Saadet babaannenin evine taşınmak zorunda kalmasını ve onları bu evde istemeyen insan dışı varlıkların aileye musallat olmasını konu ediniyor.

 

2. İlk Kurşun (First Kill): Başrolde Bruce Willis‘ın oynadığı Amerika menşeili aksiyon ve gerilim dizisi 1 Eylül’de beyaz perdedeki yerini bulacak.

Film, Wall Street’te çalışan Will’in ve oğlu Danny’nin aralarındaki bağı kuvvetlendirmek amacıyla çıktıkları av gezintisinde bir banka soygununa şahit olmalarını ve soyguncuların Danny’i rehin alması üzerine Will’in oğlunu kurtarma mücadelesini konu ediniyor.

 

3. Yedinci Hayat (What Happened to Monday?): Tommy Wirkola’nın yönettiği bilimkurgu ve gerilim türündeki filmin başrollerinde Noomi Rapace, Glenn Close, Willem Dafoe gibi isimler yer alıyor. Film 1 Eylül’de gösterime girecek.

Film, dünyadaki hızlı nüfus artışı sebebiyle koyulan yalnızca bir çocuk yapabilme kuralının koyulmasını, birbirinin kopyası niteliğindeki 7 kız kardeşin büyükbabalarının da yardımıyla hükümetten saklanmasını, 7 kardeşin her birinin kendine isim olarak verilen günde dışarı çıkmasını ancak kardeşlerden birinin eve dönememesi üzerine düzenlerinin yıkılışını konu ediniyor.

 

4. Deli Dumrul: Başrolde BKM Mutfak’tan tanıdığımız Şahin Imrak’ın olduğu, Burak Aksak‘ın yönettiği film 1 Eylül’de vizyonda.

Film, günümüze kadar ulaşmış efsane isim Deli Dumrul’un sevdiği kıza ulaşmak için geçtiği zorlu yolları konu ediniyor.

 

5. Marvel’s Inhumans: Fantastik ve aksiyon türündeki Amerikan ABC yapımı dizi 1 Eylül’de IMAX versiyonuyla yayında olacak.

Dizi, kraliyet ailesi ve kral Black Bolt‘un askeri bir darbe sonucu Hawaii’ye kaçmalarını ve yeniden birleşip ülkelerine dönmek için çabalamalarını konu ediniyor.

 

6. Bekar Bekir: Serdar Işık’ın yönettiği komedi filmi, Bektaş Erdoğan, İrem Derici, Burçin Bildik gibi isimlerle 1 Eylül’den itibaren sinemalarda olacak.

Film, 32 yaşında ve bekar olan Bekir’in eline “Kız Tavlama Sanatı” adlı bir kitap geçmesi üzerine aşkını aramasını konu ediniyor.

 

7. İçerdeki Şeytan (Inside): ABD ve İspanya ortak yapımı olan Miguel Angel Vivas yönettiği gerilim türündeki film, 1 Eylül’den itibaren vizyonda!

Film, hamileliğinin son haftalarında olan bir kadının, bebeğine karşı takıntıları olan yabancı biri tarafından takip edilmesini ve kadının karşılaştığı zorlukları konu ediniyor.

 

8. Annem Hakkında Her Şey (Todo Sobre mi Madre): İspanya ve Fransa ortak yapımı dram filmini Pedro Almodóvar yönetti. Kadrosunda Penélope Cruz‘u da barındıran film, 1 Eylül’de sinemalarda!

Oscar ödüllü film, babasının kim olduğunu merak ederek yaşamış, 17. yaş doğum gününde hayatını kaybeden oğlunun babasını aramaya çıkan anne Manuela’nın, eski eşini bulması üzerine yaşayacağı duygu dolu zamanları konu ediniyor.

 

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.