Hande Soral, “İsimsizler”le ekranlara geri dönüyor!

Hande Soral‘ın oynayacağı yeni dizisi belli oldu. Uzun süredir yüzünü ekranlarda görmediğimiz güzel oyuncu Hande Soral, ekranlara dönüyor. Yeni bir dizide rol alacak olan oyuncu televizyon hayatına devam ediyor.

En son “Evlat Kokusu” dizisinde başrol oynayan oyuncu, “İsimsizler” dizisinin oyuncu kadrosunda yer alacak. Kanal D’de ikinci sezonuyla yayınlanacak olan dizi, vatanı için canını ortaya koyan kahramanların hikayesini anlatmaya devam edecek. Fatih Başkan, karanlık güçlerle ve devlete kumpas kuranlarla mücadelesini yeni bölümlerde de sürdürecek. Yeni sezonda 30 yaşındaki güzel oyuncu, Hande Soral da Handan karakteriyle dizide yer alacak.

Nişanlısıyla evlilik planları içinde olan Soral, bir yandan da yeni dizisindeki rolü için hazırlanıyor. İsmail Demirci ile 2017 başında nişanlanan oyuncu, bu sene içinde evlilik planları kuruyor.

Ülkesi ve milleti adına kendi geleceğinden vazgeçen, adı tarihin tozlu sayfalarındaki mert yiğitleri anlatan dizi, yeni sezonuyla Eylül ayında Kanal D ekranlarında yerini alacak.

 

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.