İki Yalancı Dizisi Karakterleri – Oyuncu Kadrosu

Pek çok dizinin senaristliğini yapan Gani Müjde, bu sefer de “İki Yalancı” adlı dizi için kolları sıvadı. Yönetmenliğini Eda Teksöz’ün yaptığı dizide başrolleri, Keremcem ve Yağmur Tanrısevsin paylaşıyor. Bu hafta 5. bölümüyle ekranlara gelecek olan dizi, Pazartesi günü Kanal D’de yayınlanacak.

İki Yalancı Dizisinin Konusu
Romantik komedi türündeki dizi bizlere sıcacık bir yaz aşkı vadediyor. İşinden kovulan Duygu ve evlenmek üzere olduğu sevgilisi tarafından terkedilen Serkan’ın yolları Bodrum’da kesişir. İşine içine yakın arkadaşların da girdiği yalanlar çıkmazında hepsi, kendini farklı kişiler olarak tanıtırlar. Ancak gerçekler er geç gün yüzüne çıkacaktır. Söyledikleri yalanların altından kendilerinin ve aşklarının nasıl kalkacağı konusu ise muammadır.

İki Yalancı Dizi Karakterleri/ Oyuncuları

Duygu karakteri – Yağmur Tanrısevsin
24 Ağustos 1990 doğumlu genç oyuncu, aslen Mersin’lidir. Marmara Üniversitesi, Güzel Sanatlar Fakültesi, Seramik Bölümü öğrencisi olan güzel oyuncu bir süre oyunculuk eğitimi aldıktan sonra “Adını Feriha Koydum” dizisinde aldığı rol ile adını duyurmuştur. Bunun dışında Pis Yedili ve Güneşi Beklerken gibi gençlik ve romantik türdeki dizilerde de rol almıştır.

İki Yalancı’da ise Duygu adlı sevimli bir kızı canlandırmaktadır. İşinden kovulan Duygu arkadşı Burcu’nun yanına, Bodrum’a gider. Burada hayatının aşkı ve bu aşkla gelen binbir güçlükle karşılaşacaktır.

 

Serkan karakteri – Keremcem
28 Aralık 1977’de Muğla’da doğan Keremcem, ses sanatçısı ve oyuncudur. Ege Üniversitesi, Uluslararası İlişkiler bölümünden mezun olduktan sonra şarkıcılık işlerine ağırlık veren sanatçı 2004 yılında Eylül adını verdiği albümünü çıkarmıştır. İlk oyunculuk deneyimini “Aslı ile Kerem” adlı sinema filminde yaşayan yakışıklı oyuncu, “Aşk Oyunu” adlı dizide Yasemin Ergene Özilhan ile birlikte rol almıştır. Son olarak “O Hayat Benim” adlı dizide Ateş adındaki rolüyle izleyicinin büyük beğenisini kazanmıştır.

İki Yalancı dizisinde Serkan’ı canlandırmaktadır. Serkan oto tamircisinde çalışan genç bir delikanlıdır. Bodrum’da Duygu ile tanışması ve yalanlara karışmasından sonra hayatı bambaşka yönlere akacaktır.

 

Burcu karakteri – Hazal Şenel
18 Ağustos 1992, İstanbul doğumlu olan genç oyuncu ilk olarak Selana dizisi ile tanınmıştır. Sonrasında, Pis Yedili ve İçimdeki Fırtına gibi dizilerde de rol almıştır. Oyunculuk kariyerine tiyatro ile başlamıştır.

 

Naci karakteri – Serhan Arslan
15 Ocak 1981’de İstanbul’da doğmuş olan oyuncu İstanbul Üniversitesi, Felsefe bölümünden mezun olmuştur. Öncesinde yer aldığı diziler arasında Hayat Bilgisi, Cennet Mahallesi, Sıla, Elveda Rumeli, Akasya Durağı, Yahşi Cazibe ve Harem gibi diziler vardır.

 

Gülsüm karakteri – Tuna Arman
22 Mart 1969, İstanbul doğumlu oyuncu, kariyeri boyunca Çiçek Taksi, Avrupa Yakası, Doktorlar, Alemin Kıralı, Aşk Yeniden ve Tutar mı Tutar gibi dizilerde oynamıştır. Kariyerine tiyatro ile başlayan oyuncu, oyuncuuk eğitimini İstanbul Belediye Konservatuarı’nda almıştır.

 

Alp karakteri – Ahmet Kayakesen
5 Ocak 1984 doğumlu oyuncu, İzmirlidir. Oyunculuk hayatı Çılgın Dersane dizisi ile başlamıştır. Ardından Kocamın Ailesi, Aşk Yalanı Sever, Kertenkele adlı dizilerde yer almıştır. Kertenkele dizisinin devamı niteliğindeki Yeniden Doğuş adlı dizide ise başrol oyuncusu olmuştur.

 

Cenk karakteri – Koray Erkök
4 Ocak 1984’de İstanbul’da doğan oyuncu Bilkent Üniversitesi’nden mezun olmuştur. Oyunculuk hayatına 2009 yılında, Deniz Yıldızı adlı dizide yer alarak başlamıştır. Ardından başrol olarak Aşk Kaç Beden Giyer isimli dizide oynamıştır. En son ise, ekranların klasiği haline dönüşen Arka Sokaklar adlı polisiye dizisinde rol almıştır.

 

Cemil karakteri – Rahmi Dilligil
8 Ekim 1956’da Antalya ilinde doğmuştur. Oyunculuk kariyeri süresince Aşk Yakar, Yedi Güzel Adam ve Bitmeyan Şarkı gibi dizilerde yer almıştır. Dizi kariyerinin yanı sıra Destere ve Av Mevsimi isimli filmlerin kadrosunda yer almıştır.

 

Burhan karakteri – Aykut İspir
1985’te Samsun’da doğmuştur. Kariyerine tiyatro ile başlayan oyuncu, Savdaluk adlı dizinin kadrosunda dizisinde yer almıştır.

 

Melike karakteri – Şebnem Gürsoy Talay
26 Haziran 1964’te Ankara ilinde doğmuştur. Sıkça görmeye alıştığımız oyuncunun önceden Bizim Evin Halleri, Dostlar Plajı, Sıdıka ve Hayat Devam Ediyor gibi dizilerin kadrosunda yer almışlığı vardır.

Dizide ayrıca Pınar Karaman (Esra), İlsu Olcahan Kubak (Aslı), Selçuk Sazak (Mümtaz), Erol Aydın (Mehmet) ve İnci Şen (Merhamet) karakterleri yer almaktadır.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.