Instagram “Üzgünüz, isteğinizle ilgili bir sorun oluştu.” Hatası

Facebook ve Instagram uzun zamandır spam hesaplara karşı savaş veriyor. Geçtiğimiz aylarda çok fazla sayıda Facebook sayfası spam, merge vb. işlemlerden dolayı kapatılmıştı. Sıra Instagram’a gelmiş görünüyor. Özellikle Instagram’da satış gerçekleştiren bir çok sayfa kapatılmaya başladı. Bu kişiler profillerine giriş yapmaya çalıştıklarında “Üzgünüz, isteğinizle ilgili bir sorun oluştu.” hatası alıyorlar.

"Üzgünüz, isteğinizle ilgili bir sorun oluştu"

“Üzgünüz, isteğinizle ilgili bir sorun oluştu.” hatasını iphone veya android cihazlarda görebilirsiniz. Hesabınızla beraber cihazınız da banlanmış olabilir. Hesabınıza internet tarayısından girmeye çalışın, eğer girebiliyorsanız sadece cihazınız banlanmıştır. Eğer tarayıcıdan da giriş yapamıyorsanız hesabınız tamamen banlanmıştır. Bunda çok sayıda hesap açıp aynı cihazdan yönetmeye çalışmak etkili oluyor.

“Üzgünüz, isteğinizle ilgili bir sorun oluştu.” hatası çözümü

Peki hatayı nasıl çözüp hesabınıza kavuşabilirsiniz? Bunun birkaç yolu var. VPN veya VDS aracılığıyla farklı lokasyonlardan giriş yapmayı deneyin veya hesabınızı dondurup yeniden açın. Genel olarak internette karşılaşacağınız çözümler bu şekilde. Eğer profesyonel bir destek almak isterseniz mesaj atın yardımcı olmaya çalışalım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.