İstanbullu Gelin’den Prag’da 2. sezon fragmanı

Başrollerinde Aslı Enver ve Özcan Deniz‘in yer aldığı romantik ve dram dizisi İstanbullu Gelin, yeni sezona merhaba dedi.

Dizi ikinci sezonun ilk bölümüyle 22 Eylül’de ekranlarda olacak. Yeni bölümleri Çek Cumhuriyeti’nin tarihi başkenti Prag’da çekilen dizide her iki başrolün de, yaşanan duygusal değişimlerin izini ifade eden görüntülerinde pek çok değişikliğe gidilmiş.

Yeni sezondan yayınlanan fragmanda, Faruk’un Süreyya’dan uzun süre sakladığı büyük sırrının ortaya çıkmasıyla Süreyya, haber vermeden başını alıp gider ve her şeyi geride bırakmaya çalışarak uzaklarda kendine bir hayat kurar. Süreyya’nın habersiz gidişiyle yıkılan Faruk, sevdiği kadının böyle yapması üzerine yıkılmıştır. Ne olursa olsun aşkından vazgeçmeyen Faruk, Süreyya’yı samanlıkta iğne aramak misali aramaya koyulur. Sonunda Prag’da karşılaşan ikili aralarındaki sorunları çözüp mutlu günlerine dönebilecek midir?

Sezon finalinde akla gelen sorulara birer birer cevap olacak yeni bölümler, 22 Eylül 20.00 itibariyle Star TV’de olacak.

Unutmadan, Aslı Enver ve Özcan Deniz ikilisinin 17 Kasım’da vizyona girecek olan Meryem Uzerli‘nin de dahil olduğu Öteki Taraf adlı bir sinema yapımında yer aldıklarını hatırlatalım..

Yeni sezondan yayınlanan 17. bölüm fragmanı için aşağıdaki videoyu izleyebilirsiniz.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.