Katie Holmes’tan Kıvanç Tatlıtuğ’a şaşırtan ret!

Kıvanç Tatlıtuğ’un Amerika’da çekilecek film projesi için Hollywood yıldızı Katie Holmes‘a teklif yapıldı ancak güzel oyuncu bu teklifi garip bir şekilde reddetti. Ünlü Hollywood aktörü Tom Cruise‘un eski eşi Holmes, “Kıvanç kim? Kıvanç’ı tanımıyorum” ifadelerini kullandı.

En son Tuba Büyüküstün‘le birlikte “Cesur ve Güzel” dizisinin başrolünde yer alan Kıvanç Tatlıtuğ, ABD yapımı bir film projesinde yer alacağını belirtmişti. Fakat ününü ülke sınırlarının dışına çıkaran başarılı oyuncunun, proje ile ilgili bazı sorunlar yaşadığı anlaşıldı. Tatlıtuğ’a, çekimlerine gelecek ayın başında Amerika’da başlanması düşünülen film projesinde eşlik edecek aktris bulunamadı. Katie Holmes’a götürülen teklif ise geri çevrildi.

Beyaz perde için hazırlanan projenin çekimlerine ay sonuna kadar başlangıç yapılmadığı taktirde, yapılan anlaşmanın ve imzaların geçersizleşmesi söz konusu durumda. Ön satışlarında Arap dünyasının büyük ilgisini toplayan filmin, Tatlıtuğ’a 250 bin dolar getireceği konuşuluyor. Dubai’de olacak gala için heyecanla beklenildiği de belirtilenler arasında.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.