Kıvanç Tatlıtuğ’a Victoria’s Secret Meleği Partner Oldu!

Milyonların beğenisini kazanmış yakışıklı oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ‘un partneri belli oldu. Ünlü oyuncuya yeni projesinde bir Victoria’s Secret meleği eşlik edecek. Gönüllerde taht kurmuş karizmatik aktöre genç bir mankenle çekim yapacak.

Tatlıtuğ’a partner olacak meleğin, 23 yaşında olan Megan Williams adındaki genç model olduğu öğrenildi. İngiliz moda mankenin Victoria’s Secret meleği olma ünvanı da bulunuyor.

Bir reklam projesinde bir araya gelecek olanan ikilinin uyumu merak konusu. Ünlü bir markanın tanıtımında Kıvanç Tatlıtuğ’la birlikte rol alacak olan Megan Williams, 14 yaşında keşfedilmiş ve ünlü olma yolundaki macerasına Amerika’da devam etmişti. Güzel manken New York ve Londra gibi şehirlerde yaşamakla birlikte pek çok ünlü markayla da iş birliği yapmış bulunmakta. Başarılı model ayrıca moda dünyasının önemli markalarından Guess’in ise marka elçiliğini 2013’ten beri sürdürmekte.

Yıldız Türk oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ’la bir araya geldikleri reklam projesi ise şimdiden magazin gündemine oturmayı ve çok konuşulan bir konu olmayı başardı.

 

 

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.