Kıvılcım Ural ve Kaan Tangöze Ayrıldı Mı?

Kıvılcım Ural‘la aldattığı eski eşi Seçkin Piriler’le noşanan Duman grubunun gitaristi ve solisti Kaan Tangöze, yeni bir iddiayla gündeme geldi. İki yıllık ilişkileri olan çiftin evlenmeyi düşündükleri biliniyordu ancak ayrılık haberi ile her şey değişti.

Birbirlerine olan aşklarıyla haber olan Ural ve Tangöze çiftinin aşklarına nazar mı değdi? Kıvılcım Ural için Seçkin Piriler‘den ayrılan Tangöze’nin yine bir ayrılık yaşadığı konuşuluyor.

Son zamanlarında evlilik planları içerisinde olan çift tatile çıkmışlardı ancak tatilleri yarıda kesildi. Birlikte Alaçatı’ya tatile çıkan çift ardından Bodrum’a geçti. Fakat burada yaşadıkları bir tartışmadan sonra tatillerini yarıda bırakarak İstanbul’a geri döndüler. Tartışmalarının sürdüğü söylenen çiftin ayrılma aşamasında oldukları iddialar arasında yer aldı.

Şok bir haberle eşinden ayrıldığını ve Kıvılcım Ural’la ilişkisini duyduğumuz Tangöze’nin İstanbul’a döndükten sonra kimseyle görüşmediği ve sadece çocuklarıyla ilgilendiği bildirildi. Eski eşi Piriler’in Özgür İnal’la bir ilişkiye başladığı sırada yaşanan bu tartışma akıllarda soru bıraktı.

Tüm bu olanlardan sonra Kıvılcım Ural tek başına tatile çıktı. Çeşme’de birkaç kız arkadaşıyla görüntülenen Ural, güzel fiziğiyle de tüm dikkatleri üzerinde topladı. Uzun vakit plajda zaman geçiren Ural, gözlüğünü yüzerken dahi çıkarmadı.

 

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.