Lana Del Rey, yeni albümünden White Mustang’i paylaştı!

Büyülü sesi, bohem tarzı ve özgün müziğiyle milyonların peşinden gittiği Lana Del Rey, Temmuz’da çıkardığı Lust For Life albümünden yeni bir video yayınladı.

The Weeknd‘le yaptığı çıkış parçasıyla büyük yankı yaratan melek sesli Lana Del Rey, albümünden 3. parçası için çekilen White Mustang adlı videoyu paylaştı. Birlikte seslendirdikleri Lust for Life parçasının ardından senenin başlarında Love isimli parçasını yayınlayan güzel şarkıcı, beklenen üçüncü videosuyla hayranlarını sevindirdi.

Başlangıcıyla bir Hollywood filmine giriş yapıyormuş gibi hissettiğimiz klipte, yine Lana Del Rey usülü aradığı bulamayan bir kadının trajik aşk hikayesini izliyoruz. İki aşık insanın zamanla birbirine yabancılaştığı masalsı videoda Lana’yı kalp kırıklıkları ve White Mustang’i ile uzun yollarda buluyoruz.

Lust for Life albümü için The Weeknd’ın yanı sıra, Stevie Nicks, Playboi Carti, Sean Ono Lennon ve A$ap Rocky gibi isimlerle işbirliğine imza atan Lana Del Rey’in üçüncü videosunu yazının devamında bulabilirsiniz. Keyifli seyirler!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.