VS meleği Bella Hadid düştü!

Önceki gece New York’taki bir arkadaşlarının doğum günü partisine katılan yakın arkadaşlar Kendall Jenner, Bella Hadid ve Hailey Baldwin, giydikleriyle ve başlarına gelenlerle yine olay olmayı başardı. Birbirinden iddialı kıyafetleri ile modeller, yine çok konuşuldu.

Özellikle Kendall Jenner kombiniyle tüm dikkatleri üzerine topladı. Kahverengi düğmeli, yeşil mini eteğinin üzerine beyaz bir top crop giyen model Jenner, kırmızı çiçekli açık ayakkabı tercih etti. Tüm fiziğini gösteren bu seçimiyle oldukça çok konuşuldu.

Bella Hadid ise tercihini siyah ve mini bir elbiseden yana kullandı. Elbisesinin altına uzun siyah çizme giyen Hadid, kombinini taktığı uzun bronz kolye ve topuz yapılmış saçları ile tamamladı.

İkilinin yakın arkadaşı ve Justin Bieber’ın da eski sevgilisi olan Hailey Baldwin de siyah mini bir elbise seçimi yaptı. Derin dekoltesi ile dikkatleri üzerine toplayan model, açık düz saçları ve altın rengi takıları ile ışıldadı. Kombininde altın saplı lila bir çanta kullandı.

Gecenin en çok konuşulan olayı, Bella Hadid’in merdivenlere takılarak düşmesiydi. Güzel model ayağı takılarak demir merdivenlerde bocaladı. O sırada düşme anını yakalayan paparazziler modelin frikiğini yakaladı.

 

 

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.