Metin Hara Adriana Lima ilişkisinde yeni gelişme!

Geçtiğimiz haftalar içerisinde Türk yazar Metin Hara ile ilişkisiyle gündemde bomba etkisi yaratan güzel model Adriana Lima, şimdi de sosyal medya hesabından yaptığı bir paylaşımla en konuşulan olmayı başardı.

Güzel mankenin Metin Hara ile önce arkadaş sonra sevgili olması büyük yankı uyandırmıştı. Pek çokları bu ilişkiyi desteklerken bazı kesimler de birlikteliğin reklam çalışmasından ibaret olduğu düşüncesindeydi. İkilinin ilişkisi ilk olarak Hara’nın yeni kitap çıkarması ve Lima’nın bu kitabı Instagram’ından tanıtmasıyla başlamıştı. Daha sonra Metin Hara’nın verdiği kolyeyi paylaşan Lima, son olarak birlikte oldukları bir fotoğraf paylaşmış ve “Aşkı seçtim.” notu düşmüştü.

Lima, bir ara Türkiye’ye gelmiş tatil yapmış ve Metin Hara il birlikte görülmüştü. İkili objektiflere samimi pozlar da vermişti. Ancak Lima son paylaşımıyla ilişkinin reklam çalışması olduğu iddialarını kuvvetlendirmiş oldu. Ünlü Victoria’s Secret mankeni daha önceki sevgilisi Miltiadis Kastanis‘i evinde konuk etti ve bir de eski sevgilisine sarıldığı bir fotoğrafı Instagram hesabında paylaştı.

Yapılan iddialara göre ise Metin Hara, bu resmi görür görmez Adriana Lima’yı arayıp resmi kaldırmasını istedi. Hara’nın isteği üzerine Lima, o fotoğrafı hesabından sildi.

 

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.