MFÖ, 7 Eylül’de Red Bull Canlı Sahne sezonunu açacak!


Heyecan veren etkinliklerin vazgeçilmez sponsoru Red Bull, bu kez yepyeni bir projeye imza atıyor. Red Bull, Canlı Sahne serisini başlatıyor.

Canlı Sahne, yıl sonuna dek her ay farklı bir ismi misafir edecek. Red Bull sahnesine konuk olan her müzisyenin performansı, canlı yayınlanacak ve internet imkanı olan her yerden ulaşılabilir olacak.

Gerçekleşecek beş konserin ilki ise, üyelerinin her biri solo olarak da büyük başarılara imza atmış olan, yaşlarına rağmen konserlerindeki performanslarıyla izleyiciyi her defasında yeniden kendine hayran bırakan, Türkiye’nin önde gelen müzik gruplarından olan MFÖ tarafından gerçekleştirilecek. Muhteşem üçlü Mahzar, Fuat, Özkan‘ın yer aldığı grup, “Ele Güne Karşı”, “Hep Yaşın 19”, “Sarı Laleler” gibi çok sevilen şarkılarıyla 7 Eylül 21:00’da İstanbul’da sahne alacak.

MFÖ konseri için ayrıca bedava bilet fırsatı tanıyan Red Bull, kazanan 50 şanslı kişiyi sitesinde açıkladı. Bu şanslı 50 kişiye ayrıca yanında bir kişi götürme hakkını da elde etti. Red Bull Canlı Sahne‘de konser verecek olan MFÖ’yü internete erişim imkanı bulduğunuz her yerden, ücretsiz ve canlı şekilde izlemek için, 7 Eylül akşamı saat 21:00’da bu bağlantıya tıklamanız yeterli.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.