Mr. Robot’un 3. sezonundan ilk fragman geldi!

Rami Malek‘in canlandırdığı gündüzleri bir programcı ve siber güvenlik mühendisi olarak çalışan, geceleri ise hackerlık yapan genç Elliot Alderson adlı karakterin başına gelenleri konu edinen dizi, Mr. Robot’un yeni sezonundan ilk görüntüler yayınlandı.

Dizinin 11 Ekim 2017’de yayınlanacak üçüncü sezon birinci bölüm fragmanı pek çok sürpriz barındırıyor. Hiç beklemediği dünyalara karışan ve birbirinden farklı pek çok insanla tanışan Elliot’un ve takım arkadaşlarının, küresel bir devrim yaratmaya giden mücadelesi devam ediyor.

Sanal alem ve gerçekliğin bir araya geldiği suç, dram, korku dizisi türündeki dizinin hayranları merakla yeni sezonu bekliyorlardı. Mr. Robot ve Tyrell Wellick‘in Elliot Alderson’a ettikleri ihanetten sonra izleyicinin görüşü, yeni sezonun intikam ağırlıklı olacağı şeklindeydi. Yayınlanan fragmanla birlikte görüyoruz ki seyirci görüşlerinde oldukça haklı. Nitekim Elliot’un kameraya attığı intikam dolu bakış bunu kanıtlar nitelikte.

Diziye katılan yeni karakterlerin de gidişatta nasıl bir etkilerinin olacağı bir başka merak konusu. Mr. Robot, yeni sezonuyla 11 Ekim’de Amerika kanalı USA’de yayınlanacak. Üçüncü sezonun yayınlanan ilk fragmanını buradan izleyebilirsiniz:

 

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.