MSN Kaydol ve MSN Giriş

MSN Giriş işlemi oldukça kolaydır. Sadece birkaç adımda mail hesabı sahibi olabilirsiniz. MSN Kaydol işlemi tamamen ücretsiz olup, Microsoft tarafından sağlanmaktadır. Sadece reklamlardan gelir elde etmektedir. Gmail’in ardından en popüler mail servisidir.

MSN hesabı oluşturmak mı istiyorsunuz? Ücretsiz MSN hesabı açmak çok kolay. Birkaç adımda en gelişmiş mail hizmeti sağlayıcı şirketlerden birisi olan Microsoft’un ücretsiz mail hizmeti MSN için kayıt olabilirsiniz. MSN hesabı oluşturmanın adımlarını takip edelim.

  MSN Hesabı Oluştur    MSN Oturumu Aç

MSN Giriş

Gmail, MSN, Hotmail gibi mail sağlayıcılardan en hoş arayüzlü olan MSN için hesap oluşturmak istiyorsanız yapmanız gerekenleri sizinle paylaşıyoruz.

MSN kaydolmak için aşağıdaki adımları takip ediniz:

  1. Microsoft MSN sayfasına gidin: https://goo.gl/ilALVR
  2. Bilgileri eksiksiz doldurun.
  3. Hesabınızı doğrulayabilmek için telefon numarasına ihtiyacınız var.
  4. Hesap oluştur tuşuna tıklayın. Hesabınız otomatik olarak açılacak.
  5. Şifrenizi seçerken sembollerden ve harf rakam kombinasyonlarından oluşturmayı unutmayın.

msn kaydol

 

MSN Hakkında Detaylar:

Microsoft tarafından piyasaya sürülen MSN açmak ve Hotmail açmak ücretsizdir. Windows Live Messenger olarak kurulan MSN daha sonra MSN Messenger olarak hizmete devam etti. Daha Sonra sadece MSN olarak anılmaya başladı. Skype’ın Microsoft tarafından satın alınmasından sonra MSN hizmetine son verildi ve yayına Skype olarak devam etmeye başladı. Tüm MSN hesapları Skype hesaplarına transfer edildi.

 

MSN açmanın en kolay yolu, Microsoft Outlook sitesine online bağlanmaktır. Bunun yanında SMFTP protokolü ile çalışan birçok mail istemcisi ile de MSN hesabınıza girebilirsiniz.

Hotmail’in Kuruluşu

Hotmail, Sabeer Bhatia ile Jack Smith tarafından 1995 yılında kuruldu ve hızla popülerleşmeye başladı. İsmini HTML kodlama dilinden ve Hot (Taze) kelimelerinin türetilmesinden almaktadır. Hızlıca popülerleşen Hotmail daha sonra Microsoft tarafından satın alındı ve Microsoft Hotmail olarak hizmet vermeye başladı. Daha sona Live.com adıyla da hizmete devam eden Hotmail yakın zamanda Outlook olarak hizmet vermeye başladı ve şu anda Outlook ismi ile hizmet vermeye devam etmektedir. Daha önce uzantı olarak msn.com, hotmail.com, hotmail.com.tr, outlook.com, outlook.com.tr uzantıları ile mail alınabiliyordu. Şu anda ise msn.com uzantısı ile mail almak maalesef mümkün değil. Fakat eski hesap sahipleri kullanmaya sorunsuz devam edebilirler.

MSN Girişi

MSN girişi yapmak için yukarıda paylaştığımız, MSN  açma linkine tıklayabilirsiniz. MSN giriş işlemi sayfasına otomatik olarak yönlendirileceksiniz. MSN veya Hotmail hesabınıza girerken, mail adresiniz, şifreniz ve eğer önceden ayarladıysanız cep telefonunuza gönderilecek SMS bilgilerine ihtiyacınız olacak.

MSN, Hotmail, MSN Messenger; California/ABD merkezli Microsoft Corp. şirketinin tescilli ürünleridir.

10 yorum

  1. didem kopuk olarak kayıtlı face hesabıma giremiyorum telefon no unuttum yardımcı olun lütfen

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.