Muhteşem Anne, Fiziğiyle Büyüledi

Geçtiğimiz günlerde oğulları Kuzey, Uzay ve köpeği Tarçın’la birlikte Türkbükü’nde tatile çıkan Çağla Şıkel’in bikinili ve mayolu pozları objektiflere yansıdı. Bodrum’da yaptığı tatilde görenleri fiziğiyle büyüleyen Çağla Şıkel, arzı endam etti. İki çocuk annesi, model, manken, sunucu, oyuncu olan 38 yaşındaki Şıkel’in, köpeğiyle ve oğullarıyla geçirdiği eğlenceli dakikaları magazin ekipleri tarafından görüntülendi.

Emre Altuğ’la olan evliliğinden iki çocuğu olan güzel mankenin fiziğini hala koruduğu dikkatleri çekti. Toy poddle cinsi köpeği Tarçın’la uzun süre oynadı, bir ara denize sokmaya çalıştıysa da sevimli Tarçın direndi. Bir ara çocukları Uzay ve Kuzey‘e şnorkel ile yüzmeyi öğretmeye çalıştı. Gününün büyük kısmını oğullarına ve köpeğine ayıran güzel manken, o günün akşamında Fashion TV tarafından düzenlenen bir defilede yeşil bikinisiyle beğenileri topladı. İşi ve tatili bir arada götüren manken, çevresindeki dikkatli bakışları üzerine çekti.

Tatilde giydiği yeşil mayosuyla magazin sayfalarına konu olan Çağla Şıkel, bu sefer de siyah beyaz bikinisiyle görenleri kendine hayran bıraktı. 2 Ocak 1979 doğumlu sunucu, 1997 Miss Turkey güzellik yarışmasının da birincisi. Miss World’de ise Avrupa 4. lüğü kazanmışlığı olan güzel manken, 2015 yılında 7 yıllık  şarkıcı eşi Emre Altuğ‘la ile olaylı bir boşanma yaşamıştı.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.