Murat Başoğlu skandalında gerçekler gün yüzüne çıktı!

Geçtiğimiz ay 14 yıllık eşi Hande Bermek‘i teknede genç bir kadınla aldattığı haberiyle gündeme gelen Murat Başoğlu hakkındaki gerçekler ortaya çıktı.

Murat Başoğlu, tek başına yaptığı tatilde genç bir kadınla kaçamak yaparken görüntülenmişti. Genç kadının kim olduğu hakkında farkı iddialar ortaya konmuştu. Ancak yeni gelişmeyle birlikte o kadının kim olduğu öğrenildi. Duyanları şok eden haberde o kadının, 49 yaşındaki Murat Başoğlu’nun öz yeğeni Burcu Başoğlu Kabadayı olduğu yazıldı. Daha öncesinde ise bu iddia ortaya atıldığında Murat Başoğlu gerçeği inkar etmişti.

Teknede öpüşürken objektiflere yakalandığı kişinin, Murat Başoğlu’nun ağabeyinin kızı olduğu gerçeği öğrenildi. İkisinin de evli olduğu öğrenilen haber duyanları şoke etti.

Gerçeklerin gün yüzüne çıkması üzerine Burcu Başoğlu Kabadayı’nın eşi Selçuk Kabadayı’nın avukatı Handan Yazıcıoğlu konuyla ilgili birtakım açıklamalarda bulundu. Avukat, açıklamalarında “Bugün Anadolu Adliyesi’ne boşanma dilekçemizi sunduk. Murat Başoğlu, Burcu Başoğlu’nun öz amcasıdır. Gazetelerde çıkan fotoğraflar dışında başka kanıtlarımız da var. Ayrıca ilişkinin daha eskiye dayandığına dair tanıklarımız olacak. Müvekkilim Selçuk Kabadayı maddi ve manevi tazminat olarak 1 Milyon TL talep ediyor” ifadelerine yer verdi.

 

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.