Murat Başoğlu’nun ağabeyi Tahir Başoğlu’ndan şaşırtan açıklama!

Gündeme bomba gibi düşen, aldatma haberiyle en sık anılan isim olan Murat Başoğlu‘nun ağabeyinden konuyla ilgili açıklama geldi.

Ağabeyinin kızıyla, yani öz yeğeni ile yaşadığı skandal ilişkiyle tüm tepkileri üzerine çeken Murat Başoğlu, 14 yıllık eşi Hande Bermek‘i yeğeni Burcu Başoğlu Kabadayı ile aldatmıştı. Bu olay üzerine gündemden düşmemiş ve kamuoyundan büyük tepki toplamıştı.

Burcu Başoğlu Kabadayı’nın, iki senedir evli olduğu, eşi Selçuk Kabadayı ise boşanma ve tazminat davası açtı. Mağdur eş Kabadayı’nın avukatı Handan Yazıcıoğlu tarafından belgelenen ‘ihtiyati haciz ve ihtiyati tedbir’ talepli boşanma dilekçesinde skandala dair önemli iddialar yer aldı.

Murat Başoğlu ve Burcu Başoğlu Kabadayı‘nın fotoğraflarının açığa çıkmasından sonra, Murat Başoğlu ve Hande Bermek’in evinde bir araya gelinerek, Murat Başoğlu’ndan sakladıkları gerçekleri açıklaması istenmiştir. Murat Başoğlu ise ısrarlara dayanamayarak, Burcu Başoğlu Kabadayı’ya gerçekleri daha fazla gizleyemeyeceğini söylerek, ilişkilerine dair bir fotoğraf göstermiştir. Bunun üzerine daha fazla dayanamayan eş, Selçuk Kabadayı ortamdan ayrılırken eşine fotoğrafların devamı olduğunu, hepsinin ortaya çıkacağını ve büyük rezillik yaşanacağını söylemiştir.

Dilekçede ifade edilenler bunlarla kalmadığı gibi Burcu Başoğlu Kabadayı’nın, amcasıyla Çeşme’ye birlikte gittiklerini ve orada bir otelde beraber kaldıklarını, amcasının kendisini öptüğünü ve kendinin de buna karşılık verdiğini itiraf ettiği belirtildi. Bu yaşananların üzerine eşi Selçuk Kabadayı evini terketti.

Kabadayı’nın avukatı Handan Yazıcıoğlu’nun yaptığı açıklmaya göre, kendisini öz amcasıyla aldatan eşinden 2 milyon dolar tazminat talep etmekte. Ayrıca eşinin amcası Murat Başoğlu’yla birlikte sahibi oldukları spor salonunda çalışmaya devam etmesinin olanaksız olduğu da belirtilenler arasında.

Mahkemede delil olarak kullanılacak kanıtlar arasında, ikilinin birlikte kaldıkları otelde yaptırdıkları kayıtlar bulunmakta.

Tüm bunlar yaşanırken Burcu Başoğlu Kabadayı’nın babası, Murat Başoğlu’nun kardeşi Tahir Başoğlu ise, “Siz ne kadar biliyorsanız, ben de o kadar biliyorum. Ben de medyadan takip ediyorum. Bu konu hukuka intikal etmiş bir konu. Şu anda da çok sağlıklı değilim. Süreci göreceğiz artık, teşekkür ederim” açıklamasında bulundu.

Olaylar ilk ortaya çıktığında Murat Başoğlu, yanındaki kadının yeğeni Burcu Başoğlu olduğunu yalanlamıştı.

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.