Murat Dalkılıç ve Merve Boluğur çifti boşanıyor!

Geçtiğimiz birkaç aydır haklarında yapılan ayrılık ve aldatma haberleri durak durak bilmeyen Murat Dalkılıç ve Merve Boluğur çifti, evliliklerini sonlandırma kararı aldı. Üzücü haberi, Instagram sayfasından Murat Dalkılıç paylaştı.

2015’te Ağustos ayında dünya evine giren çiftin sürekli ayrıldıklarına dair haberler dolaşıyordu. Çiftlerin birbirinden ayrı tatil yapması ve birlikte paylaşım yapmamaları da dikkati çeken diğer detaylardandı. Haklarındaki ayrılık iddialarını sürekli olarak yalanlayan çift sonunda boşandıkları gerçeğini ortaya koydu.

2 yıllık evliliklerini bitirdiklerini açıklayan genç çiftin bu durumu sevenlerini üzdü. Murat Dalkılıç’ın hesabına ayrılmamaları, birbirlerine şans vermeleri yönünde pek çok yorum geldi. Herkesi şoke eden haberi şarkıcı Dalkılıç, sosyal medya hesabında paylaştı.

Ünlü popçu paylaştığı notta, “Yıllardır büyük bir aşk yaşadığım değerli eşim Merve Boluğur’la uzun zamandır kurtarmaya çalıştığımız evliliğimizi üzülerek noktalama kararı aldık… Sevgi ve saygı çerçevesinde vermiş olduğumuz bu kararımız yüzünden yaşadığımız hassas dönemde, herkesin saygıyla yaklaşmasını önemle rica ediyoruz. Ayrılma sebebi olarak gösterilen negatif söylemlerin bu olayla hiçbir alakası yoktur, ayrılık kararımız her ilişkide yaşadığımız sorunların evlilik kurumumuza zarar vermeye başlaması sonucu ortaya çıkmıştır. Bana yaşattığı yüzlerce mutlu gün için minnetle teşekkür ederim.” ifadelerini kullandı.

Yorumlar

Yazıya 1 yorum yapılmış. Sen de fikrini paylaş!

Anonim Ağustos 24, 2017

Yakışmıyolardi ama bosanmalari üzdü ?