Murat Yıldırım’dan Eşine Mektup

Murat Yıldırım, geçtiğimiz sene dünya evine girdiği Faslı güzel, İmane Elbani’ye tanışmalarının yıldönümü olması sebebiyle bir mektup yazdı.

Selçuk Yöntem’den sonra, Atv’de yayınlanan ‘Kim Milyoner Olmak İster?’ yarışmasının ünlü sunucusu, yakışıklı oyuncu Murat Yıldırım ve güzel eşi İmane Elbani, geçen günlerde tanıştıkları yere giderek, romatik bir tatil yaptılar.

İkili İngiltere’nin Londra kentinde tanışmışlardı. Önce arkadaşlık olarak başlayan ilişki çok sürmeden romantik bir aşka dönüştü ve acele etmekten korkmayan çift, ardından oldukça şatafatlı bir şekilde organize edilen düğünle evlendi. Geçtiğimiz günlerde ise ilk tanıştıkları yer olan Londra şehrine giderek oradaki bir mekanda, baş başa yıldönümleri kutladıkları bir yemek yediler.

Güzel eşine olan duygularını her fırsatta ifade eden milyonların beğenisi kazanmış yakışıklı oyuncu Murat Yıldırım, eşine olan aşkını anlattı. İmanenin onun kaderi olduğunu söyleyen Yıldırım, “Yeniden doğmuş gibiyim, çok mutluyum. Artık sadece yüzüm değil, ruhum da gülüyor. Bunu başaran İmane için her gün Allah’a şükrediyorum.” ifadelerini kullandı. Çok şanslı ve mutlu olduğunu, her şeyin güzel gittiğini belirten oyuncu, “Londra’da karşılaşmasaydık bile onu dünyanın herhangi bir yerinde yine bulurdum, çünkü daha önce de dedim; İmane benim kaderim.”

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.