New York’ta Jenner ve Hadid Rüzgarı

Dünyaca ünlü genç Victoria’s Secret modelleri Kendall Jenner ve Bella Hadid, New York’ta paparazzilere yakalandı. Sokak modasının yön veren isimleri cesur ve moda stilleriyle görenleri hayran bıraktı.

Yakın arkadaşlar Jenner ve Hadid adeta tarz yarışındaydı. Her ikisi de, giydikleri cesur kıyafetlerle görenleri büyüledi. Instagram’da milyonlar tarafından takip edilen genç şöhretlerin her adımı paparazzilerce haber oluyor.

21 yaşındaki Kendal Jenner, giydiği transparan ve kırmızı gömlekle adeta dudak ısırttı. Yıldız, gömlek ve mavi jean kıyafetini beyaz stiletto çizmelerle tamamladı. Genç yıldızın sosyal medya hesabında da oldukça cesur pozlar paylaştığı biliniyor.

Bluzunun altına iç çamaşırı giymediği açıkça görülen model Jenner’ın arkadaşı Bella Hadid ile lüks araca bindikleri görüntülendi.

Arkadaşı Gigi Hadid‘in kız kardeşi 20 yaşındaki Bella Hadid’in ise beyaz puantiyeli kırmızı renkte straplez bir bluz giydiği altına da mavi bir kot pantalon tercih ettiği görüntülendi. Her iki modelin de saçlarını düşük bir topuzla topladıkları karelendi. İkliyi gören çevredeki vatandaşlar hemen etraflarında kalabalık oluşturdular. Girdikleri yerde tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başaran dünyaca ünlü yıldız modeller, korumalar eşliğinde lüks araçlarına binerek New York sokaklarında gözden kayboldular.

Gigi Hadid – Bella Hadid, Kendall Jenner – Kylie Jenner kardeşlerin sürekli gündem oldukları bir diğer konu ise, arkadaşlıkları. Sık sık birlikte görülen yakın dostlar neredeyse her günlerini beraber geçiriyorlar.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.