ücretsiz maske epttavm

PTT Ücretsiz Maske Dağıtımına Başladı !

Sağlık Bakanlığı tarafından bugün yapılan açıklamaya göre vatandaşlarımıza ücretsiz maske dağıtımı yapılacaktır. Sağlık Bakanlığı, Ulaştırma Bakanlığı ve Altyapı Bakanlığı’nın almış olduğu ortak karar ile internet üzerinden maske siparişinizi verebilirsiniz. Siparişler Ptt tarafından evinize ücretsiz bir şekilde getirilecektir. Sokağa çıkma yasağı bulunmayan bütün vatandaşlar bu hizmetten faydalanabilecektir.

Nasıl Sipariş Verebilirim

Maske siparişini 20 yaş altı ve 65 yaş üstü vatandaşlarımız için veremezsiniz. Bu yaş grubu sokağa çıkma yasağında olduğundan maske dağıtımı yapılmayacaktır. Bu şartlara uyan her bir vatandaşa haftada 1 defa içerisinde 5 tane maske bulunan paketten verilecektir. Sipariş ekranına doğru bilgileri, adres ve telefon numaranızı girdiğinizden emin olmadan sipariş vermeyiniz. Sipariş verirken kendinizin dışında aile üyelerine de sipariş verebilirsiniz.

İstenilen Bilgiler

Sipariş ekranında sizden aşağıdaki bilgiler istenecektir.

Ad – Soyad,
TC kimlik numarası,
E Mail adresi (Mail adresiniz yoksa mail hesabı açmak için tıklayın)
Yaşadığınız İl ve İlçe,
Adres bilgileriniz,

Bunların yanında ailenizden birileri içinde maske siparişi verecekseniz onların da kimlik bilgileri gerekmektedir. Maske siparişi vermek için Epttavm sayfasındaki formu doldurmanız gerekmektedir. Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak sipariş işlemini yapabilirsiniz. Kargonuz ücretsiz olarak Ptt tarafından evinize gelecektir. Adres ve iletişim bilgilerinizin doğru olduğundan emin olmadan sipariş vermeyiniz. Her hafta 1 paket (5 adet) sipariş verebilirsiniz.

Eptt Maske Siparişi Ver

 

25 yorum

  1. 4 kişilik bir aileyiz sürekli sipariş veriyorum ama daha maske alamadık lütfen duyarlı olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.